reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy pomo┼╝esz Iwonie nadal by─ç mam─ů? Zr├│b, co mo┼╝esz! Tu nie ma czasu, tu trzeba dzia┼éa─ç. Zobacz
reklama

Dni plodne

Madzia04071990

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
15 Czerwiec 2020
Post├│w
675
Hej! Dziewczyny mam pytanie. Czy zaraz po miesiaczce moga wystapic dni plodne??? Jestem strasznie skolowana ­čÖł jakis czas temu robilam test ciazowy,wyszedl cien,ale uznalam go za wadliwy, bo drugi wyszedl negatywny.
Dostalam miesiaczke w 24dc jak nigdy( zawsze byla miedzy 32-35) nieregularne cykle. Miesiaczka trwala 7dni- wiekszosc to brazowe plamienia, krwawienie mocniejsze trwalo 2 dni. Wczoraj zauwazylam przezroczysty sluz,bardzo duza ilosc,jeszcze tak nie mialam oraz pierwszy raz bol prawego jajnika, zrobilam test owulacyjny z ciekawosci i wyszedl pozytywny,dzis zrobilam ponownie i tez pozytywny. Czy mozliwe jest to,ze zaraz po okresie wystapily dni plodne? Nie wiem co myslec. Flo pokazuje mi dni plodne dopiero od 19dc, a dzis to moj 9dc. Dodam,ze po ostatniej stracie na wizycie kontrolnej lekarz stwierdzil u mnie PCOS­čĄö Czy ktoras z Was byla w takiej sytuacji? Dziekuje z gory za odpowiedz.

Ostatnia edycja:
reklama
Hej! Dziewczyny mam pytanie. Czy zaraz po miesiaczce moga wystapic dni plodne??? Jestem strasznie skolowana ­čÖł jakis czas temu robilam test ciazowy,wyszedl cien,ale uznalam go za wadliwy, bo drugi wyszedl negatywny.
Dostalam miesiaczke w 25 dc jak nigdy( zawsze byla miedzy 32-35) nieregularne cykle. Miesiaczka trwala 7dni- wiekszosc to brazowe plamienia, krwawienie mocniejsze trwalo 2 dni. Wczoraj zauwazylam przezroczysty sluz,bardzo duza ilosc,jeszcze tak nie mialam oraz pierwszy raz bol prawego jajnika, zrobilam test owulacyjny z ciekawosci i wyszedl pozytywny,dzis zrobilam ponownie i tez pozytywny. Czy mozliwe jest to,ze zaraz po okresie wystapily dni plodne? Nie wiem co myslec. Flo pokazuje mi dni plodne dopiero od 19dc, a dzis to moj 9dc. Dodam,ze po ostatniej stracie na wizycie kontrolnej lekarz stwierdzil u mnie PCOS­čĄö Czy ktoras z Was byla w takiej sytuacji? Dziekuje z gory za odpowiedz.
Hej zaraz po miesi─ůczce niby nie ma dni p┼éodnych zaczynaja si─Ö po ok 4 dniach gdzie┼Ť od s┼éabszych do samej owulacji ale wiesz ka┼╝dy cykl jest inny ja si─Ö kierowa┼éam mniej wi─Öcej kalendarzykiem dni p┼éodnych i w kwietniu zostan─Ö mam─ů­čśŐ

Hej zaraz po miesi─ůczce niby nie ma dni p┼éodnych zaczynaja si─Ö po ok 4 dniach gdzie┼Ť od s┼éabszych do samej owulacji ale wiesz ka┼╝dy cykl jest inny ja si─Ö kierowa┼éam mniej wi─Öcej kalendarzykiem dni p┼éodnych i w kwietniu zostan─Ö mam─ů­čśŐ
A test wyszed┼é mi ok 5 tygodni p├│┼║niej co potwierdzi┼éam badaniem krwi bo ma te┼Ťcie by┼éo do┼Ť─ç blado

Poza tym s─ů takie czasem fenomeny jak si─Ö cykl poprzestawia ze musisz poczeka─ç poprostu bo u Ciebie nie b─Ödzie to takie ┼éatwe ÔÇ×logicznie ÔÇ×co┼Ť wyliczy─ç

No mnie ostatnio kalendarzyk zawodzi, bo miesiaczke dostalam 11 dni wczesniej niz powinnam wedlug flo dlatego troche sie skolowalam ­čÖł

Poza tym s─ů takie czasem fenomeny jak si─Ö cykl poprzestawia ze musisz poczeka─ç poprostu bo u Ciebie nie b─Ödzie to takie ┼éatwe ÔÇ×logicznie ÔÇ×co┼Ť wyliczy─ç
Przez te nieregularne cykle ciezko obliczyc, dlatego sprobowalam testow owulacyjnych, jednak nie wiem co o nich myslec skoro juz pokazuje pozytywne ­čÖł

Ja w┼éa┼Ťnie tak mam w tym cyklu. 7dc, ┼Ťluz bia┼éka jaja kurzego i dalej jest.

reklama
Do g├│ry