reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni plodne

Madzia04071990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2020
Postów
675
Hej! Dziewczyny mam pytanie. Czy zaraz po miesiaczce moga wystapic dni plodne??? Jestem strasznie skolowana 🙈 jakis czas temu robilam test ciazowy,wyszedl cien,ale uznalam go za wadliwy, bo drugi wyszedl negatywny.
Dostalam miesiaczke w 24dc jak nigdy( zawsze byla miedzy 32-35) nieregularne cykle. Miesiaczka trwala 7dni- wiekszosc to brazowe plamienia, krwawienie mocniejsze trwalo 2 dni. Wczoraj zauwazylam przezroczysty sluz,bardzo duza ilosc,jeszcze tak nie mialam oraz pierwszy raz bol prawego jajnika, zrobilam test owulacyjny z ciekawosci i wyszedl pozytywny,dzis zrobilam ponownie i tez pozytywny. Czy mozliwe jest to,ze zaraz po okresie wystapily dni plodne? Nie wiem co myslec. Flo pokazuje mi dni plodne dopiero od 19dc, a dzis to moj 9dc. Dodam,ze po ostatniej stracie na wizycie kontrolnej lekarz stwierdzil u mnie PCOS🤔 Czy ktoras z Was byla w takiej sytuacji? Dziekuje z gory za odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej! Dziewczyny mam pytanie. Czy zaraz po miesiaczce moga wystapic dni plodne??? Jestem strasznie skolowana 🙈 jakis czas temu robilam test ciazowy,wyszedl cien,ale uznalam go za wadliwy, bo drugi wyszedl negatywny.
Dostalam miesiaczke w 25 dc jak nigdy( zawsze byla miedzy 32-35) nieregularne cykle. Miesiaczka trwala 7dni- wiekszosc to brazowe plamienia, krwawienie mocniejsze trwalo 2 dni. Wczoraj zauwazylam przezroczysty sluz,bardzo duza ilosc,jeszcze tak nie mialam oraz pierwszy raz bol prawego jajnika, zrobilam test owulacyjny z ciekawosci i wyszedl pozytywny,dzis zrobilam ponownie i tez pozytywny. Czy mozliwe jest to,ze zaraz po okresie wystapily dni plodne? Nie wiem co myslec. Flo pokazuje mi dni plodne dopiero od 19dc, a dzis to moj 9dc. Dodam,ze po ostatniej stracie na wizycie kontrolnej lekarz stwierdzil u mnie PCOS🤔 Czy ktoras z Was byla w takiej sytuacji? Dziekuje z gory za odpowiedz.
Hej zaraz po miesiączce niby nie ma dni płodnych zaczynaja się po ok 4 dniach gdzieś od słabszych do samej owulacji ale wiesz każdy cykl jest inny ja się kierowałam mniej więcej kalendarzykiem dni płodnych i w kwietniu zostanę mamą😊
 
Hej zaraz po miesiączce niby nie ma dni płodnych zaczynaja się po ok 4 dniach gdzieś od słabszych do samej owulacji ale wiesz każdy cykl jest inny ja się kierowałam mniej więcej kalendarzykiem dni płodnych i w kwietniu zostanę mamą😊
A test wyszedł mi ok 5 tygodni później co potwierdziłam badaniem krwi bo ma teście było dość blado
 
Poza tym są takie czasem fenomeny jak się cykl poprzestawia ze musisz poczekać poprostu bo u Ciebie nie będzie to takie łatwe „logicznie „coś wyliczyć
 
Hej zaraz po miesiączce niby nie ma dni płodnych zaczynaja się po ok 4 dniach gdzieś od słabszych do samej owulacji ale wiesz każdy cykl jest inny ja się kierowałam mniej więcej kalendarzykiem dni płodnych i w kwietniu zostanę mamą😊
No mnie ostatnio kalendarzyk zawodzi, bo miesiaczke dostalam 11 dni wczesniej niz powinnam wedlug flo dlatego troche sie skolowalam 🙈
 
Poza tym są takie czasem fenomeny jak się cykl poprzestawia ze musisz poczekać poprostu bo u Ciebie nie będzie to takie łatwe „logicznie „coś wyliczyć
Przez te nieregularne cykle ciezko obliczyc, dlatego sprobowalam testow owulacyjnych, jednak nie wiem co o nich myslec skoro juz pokazuje pozytywne 🙈
 
reklama
Do góry