reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Do kiedy drzemki ?

reklama

Wspinka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2019
Postów
141
Rozwiązania
0
Moja ma 2 lata 8 miesięcy i sama chodzi na drzemki bardzo niechętnie, ale wystarczy, że wsiądzie do auta i zaraz śpi, więc pokazuje, że jednak jest zmęczona, tylko szkoda jej czasu. Trzeba obserwować dziecko, np.raz zrezygnować z drzemki i zobaczyć czy w dobrym humorze dotrwa do czasu pójścia spać czy będzie marudne.
 

Aguu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2008
Postów
3 928
Rozwiązania
5
Różnie moje dzieci potrzebowały. Jedno przestało mając 18m, inne 3 lata.
 
Ostatnia edycja:
reklama

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
677
Rozwiązania
12
Mój syn chyba do 4 lub 5 lat po przedszkolu jeszcze drzemal, zawsze lubil spać. Zależy od dziecka, nie ma reguły
 

kaylla

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Październik 2015
Postów
3 658
Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
Moja ma obecnie 3 lata i 4 miesiące i od jakiegoś czasu nie ma już drzemek w dzień. Ona może i by była chętna, ale z reguły w okolicy 15-17 godziny dopiero, więc już staramy się ją przetrzymac, bo jak się zdrzemnie to potem idzie spać bardzo późno. Ale jak jedziemy gdzieś autem po południu to często zdarzy jej się zdrzemnąć.
 
Do góry