reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do kiedy wózek?

reklama
Oj tak, napalilam sie na annet przy przy corce bo spacerowka z godnoli byla porażką no i pozalowalam bardzo szybko. Ma swoje plusy ale jednak malo wytrzymaly.
Nam wozek pierwszy raz pękł po pół roku "mienia" bo nawet uzytkowaniem nie mozna tego nazwac, syn nie lubil wozka. Teraz pekl drugi czy trzeci raz. Więc odradzam roan bass. Kolezanka ma riko Basic i jezdzi do dzis, a jest o polowe tańszy. Więc nie zawsze cena idzie w parze z jakoscią. Zauwazylam ze w niektóre rzeczy nje warto inwestowac... Ness, twój joie prawie 3 razy drozszy niz ten easygo na ktory czekam, mam nadzieje że tutaj sie sprawdzi moja teoria. Trzeciego nie kupuję :D
Ja kupilam joie za 1400 zł i tak moim zdaniem jest beznadziejny... chyba nie ma wózka, który by moje oczekiwania spełniał 😂
 
Ja kupilam joie za 1400 zł i tak moim zdaniem jest beznadziejny... chyba nie ma wózka, który by moje oczekiwania spełniał 😂
To prawda, ciezko zeby wozek spelnial wszystkie nasze oczekiwania a dodatkowo wytrzymał tyle ile nalezy.
Ja na przyklad przy pierwszym dziecku nie zawiodlam sie na zwyklej, taniej parasolce, do trzech lat zadnego problemu, wystawilam na smietnik w idealnym stanie procz tapicerki bo glupia wybralam beż i juz mi sie tego na koniec szorowac nie chcialo i bawic w sprzedawanie za grosze. Za to quinny kupiony uzywany jeszcze sie sprzedał za tą samą cene wiec nowa spacerowka byla powiedzmy w gratisie. Przy corce juz mi sie włączyly te wszystkie wymagania, zeby kupic nowy, do ilu kg, wielka buda, duze kola itd itd, nie zdalo to egzaminu:p ostatnią spacerowke babyhome emotion kupilam uzywaną za grosze, juz bez wymagań byle byla lekka bo wszedzie mam pod gorke:p wytrzymala co miala wytrzymac i po sprawie, nadal stoi za drzwiami uzywana od dzwonu, malej ciezko sie rozstać wiec musze ukradkiem sie pozbyc jak na dluzszy czas zapomni:p
 
Hej,
Do kiedy wasze dzieci jeździły w wózku?

Jestem w takiej sytuacji : posiadamy wozek 3w1, korzystamy ze spacerówki (syn konczy rok za parę dni), i dzis po raz kolejny poprzeczka pękła/uszkodziła się w miejscu łączenia ze stelażem. Wózek był juz spawany, ponieważ szkoda mi bylo go sprzedawać, chcialam go uratować, i stwierdzilam że nie korzystamy z wózka aż tak namiętnie :) no ale dzis ponownie wózek pękł w tym miejscu... teraz zbliża się impreza rodzinna na ktorej wózek bedzie niezbędny, nie wyobrazam sobie skorzystać wtedy np z autka na akumulator lub rowerka trójkołowego ze względu na kościół.
Zastanawiam się nad kupnem nowej spacerówki, nie wiem ile taki wozek moglby nam posłużyć? Czy warto inwestować? Pierwsza moja myśl : kupno niedrogiego wózka. Najczęściej z wozka korzystamy na zakupach, spacery po chodniku, po lesnej ścieżce ktora nie jest wymagająca, wizyty u lekarza. Czyli typowo miejsko, bez wiekszych wymagań. Jesteście w stanie cos polecić?
Ze spacerówki jednoczęściowej korzystaliśmy do 3 roku życia (do pójścia do przedszkola).
 
My przesiedliśmy się do spacerówki w okolicach 7dmego miesiaca. Padło na Baby Jogger Elite2 <3 Do tej pory uwazam ze byl to najlepszy wybor jakiego moglismy dokonac. Wozek jest bardzo wygodny w prowadzeniu i uzytkowaniu, corka wyglada na zadowolona :)
Zgodnie z wymaganiami uokik taki post powinien być oznaczony tagiem "reklama", chociaz lepsze byłoby "spam".
 
Do góry