reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do ołtarza w ciąży

Mi osobiście bardzo podobają się suknie greczynki jeśli miałabym iść do ołtarza w ciąży na pewno wybrałabym właśnie taką.
 

Załączniki

  • greczynka.jpg
    greczynka.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 84
  • images.jpg
    images.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Ja szłam do ołtarza w 4 miesiącu. brzuszek był już lekko widoczny. Suknia jednoczęściowa z wszytym kołem.


37.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja idę do ślubu 2 października i będę na początku 5-tego mięsiąca i taką suknię będę miała: Suknia ślubna :) :: anusia :: RE.AKTYWUJ SIEBIE
Co o tym myślicie ? nie będę wyglądała jak pączek ?

Ja też idę do ślubu 2 października:) Tylko ja wtedy będę na początku 4 miesiąca. Mam podobny krój sukienki. Min też pani doradziła właśnie taki kroj, bo rozszerza się od talii już i jak będzie brzuszek większy na dole to ładnie zakryje:)
 
Mi osobiście bardzo podobają się suknie greczynki jeśli miałabym iść do ołtarza w ciąży na pewno wybrałabym właśnie taką.
ja też byłam w ciąży w 6m.ale na szczęście tylko cywilny mamy na razie ale i tak miałam nie lada problem z kupiemiem kreacji.brzuch wielgaśny był:)))planuje wziąć kościelny i gdybym miała iść znowu w ciąży hahahah to właśnie w takiej sukience .też mi się podoba:))
 
ja uwielbim kobiety na ślubie i z brzuszkiem i własnie wtedy go eksponuja a nie ukrywaja. To wyglada super. Najfajniejsze do duzych brzuchów są sukienki z wiązniem lub jakimis ozdobami odracu pod biustem. No i suknie z trenem powoduje ze z boku zachowane śa proporcje - brzuch nie jest czymś nie wiadomo skad wystajacym :)
 
Znajoma nie miała jeszcze bardzo widocznego brzuszka i wybrała własnie sukienkę, jak na samej gorze - "grecka". Wygladala pieknie. Chyba to najlepszy fason dla przyszlych mam idacych do oltarza :)
 
reklama
Do góry