reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry pediatra

odradzam dr Zająca z przychodni na wyszyńskiego po każdej wizycie czuje sie jak rozhisteryzowana matka a tak naprawde mam racje! facet daje spirytus na buźke niemowlaka profilaktycznie mleko dla alergików a i stwierdza że nie ma przeziebienia a moja mała ma katar i zaczyna pokasływac ogólnie stwierdził wiotkość krtani przy katarze... hmmm ale z tego co ja wiem ta dolegliwość występuje wcześniej niż u 6 tyg niemowlaka ... a i określił małą jako wcześniaka a ona po terminie przyszła na świat może i sympatyczny ale niekompetentny
 
reklama
My z czystym sumieniem polecamy 2 Panie doktor z przychodni remedium na obroncow tobruku... Dr. Reichelt i Dr. Kubiak.
Wiem co mowie bo coreczka po kilkunastu zapaleniach oskrzeli leczonych przez okropnego dr. Adamusa i dr. Bobojc oraz wielu innych trafila do szpitala... Po czym trafilismy do tych Pan dr.

Polecam z czystym sumieniem. Antybioytk nie jest u nich norma przy lekkim kaszlu jak u Adamusa i robia badania ktore sa niezbedne zeby okreslic czy dziecko ma zap. oskrzeli... Poza tym przyjmuja nawet w ten sam dzien jak jest pilna potrzeba a nie jak w przychodni Adamusa tydzien i sie zarejesrowac tel nie mozna....

polecam remedium w 1000000%
 
Czy mogłabym dostać jakieś namiary na dr Taradynko, a może polecicie mi jakiegoś dobrego pediatrę, który w razie nagłego przypadku przyjedzie do domu, chodzi mi o wizyty prywatne. Poszukuję też dobrego laryngologa dziecięcego, bo córcia ma ciągle problemy z uszkami, jestem już załamana.
Zmuszona jestem też zmienić przychodnię, może któraś z mam poleci mi gdzie mam zapisać córcię, bo teraz należymy do przychodni na Zatorzu, ale nie jestem zadowolona z naszej Pani doktor, zawsze daje nam leki po których córci się nie poprawia, a nawet pogarsza i po 3 dniach wracamy do niej po kolejne leki, a niestety wypisuje nam nie tanie leki, mam już całą szafkę bezużytecznych leków, nie wspominając o tym, że ciągle leczymy to samo, bo nie jest wyleczona do końca.
 
Witam. Przychylam się do opinii o Remedium. Podoba nam się podejście Pani dr. Reichelt do leczenia naszego dziecka, nie każe nam faszerowac synka lekarstwami gdy nie są konieczne. Lekarki zawsze rozmawiają z nami cierpliwie, mają super podejście do dzieciaczków. Przychodnia jest nowa, ładna. Pielęgniarki też w porządku - synek bez płaczu przechodzi przez wszystkie szczepienia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry