reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatki - biżuteria, buty, torebki

Biżuterię UWIELBIAM ale buty na obcasach u mnie królują - im większa szpila tym lepiej:tak: Biegac też w nich mode i nie jeden raz się zdarzyło, że musiałam ;-)
Co do biżuterii to sroka ze mnie straszna bo lubię wszystko co sie błyszczy:zawstydzona/y: Najczęściej kupuję komplety a ostatnio )nie wiem czemu) króluje kolor biały. Ponieważ lubię elegancki wygląd to biżuteria elegancka jak najbardziej na topie na chrzciny miałam taki komplet:
1.jpg
Najpiękniejsza biżuteria, która mną zawładnęła to biżuteria ślubna:tak: Z kryształków i cykorii:-) (oj sroka jestem sroka) szukałam ładnego zdjęcia ale tylko takie znalazłam:
bizuteria slubna.jpg12.jpg
Bransoleta taka sama jak naszyjnik, co prawda za często jej nie wkładam ale na przyjęcia do małej czarnej jest idealna :tak:

Cristalrose pobiłaś z kolczykami wszystkich, aż tyle par??:szok: I gdzie ty to wszystko mieścisz?? A torebki pokaż to odkupimy:tak: niezła ta biżuteria z linka ale cena powalająca;-) Ale my kobiety w takich przypadkach granic nie znamy:-D

Ewa daj znac jak ta torebka, lubię takie oryginalne torebki;-)
 
reklama
Wiolcia - sroko:-D Ja posiadam tylko 2 pary z cyrkoniami w całej kolekcji, na specjalne okazje;-) Generalnie preferuję srebro oksydowane, satynowane i kamienie półszlachetne. Natomiast Ty masz odpowiednią urodę do świecidełek :tak: i Ciebie zawsze w perłach widziałam (oczami wyobraźni;-)).
Powiem Ci, że ten naszyjnik plus bransoletka do małej czarnej pasuje I-DE-AL-NIE, w zasadzie robi strój:tak: do tego obcasy i kopertówka, kolczyki minimalne - i jesteś królową przyjęcia!!!!!!!!:tak:
Albo - ten zestaw na bal, do długiej ciemnej sukni bez ramiączek (ciemniejszy kolor bardziej ją podkreśli) i koniecznie satynowe rękawiczki za łokieć w kolorze sukni, bądź czarne i na to bransoletka:-)

Co do moich zasobów - te cenniejsze trzymam w drewnianym kuferku, a całą resztę na drzwiach szafy - zawieszone na rozpostartej tam siatce flizelinowej, zajmują 2/3 pow. a 1/3 wisiory, które zakładam niezmiernie rzadko... może też je posprzedaję;-)
 
Ostatnia edycja:
ja kolczykow nie nosze, mimo ze sama je robie. po prostu nie mam przebitych uszu:zawstydzona/y:

uwielbiam korale, naszyjniczki, bransoletki...zwlaszcza w jakims intensywniejszym kolorze do stonowanego stroju. uwazam, ze to idelanie podkresla ubior i dodaje szyku. poza tym mam sporo malych apaszek-pamietacie moze poczatku Rossmannow w PL? byly tam przerozne apaszki za grosze. wtedy sie zaczela moja milosc do nich, skzoda tylko ze preferowalam inne kolory, niz teraz,,,
 
Moni - to zależy jakie masz nogi;-) Te sandałki założone do spódniczki do kolan dają efekt skrócenia, więc jeśli jesteś dość wysoka/masz długie nogi to mogą być:-) na pewno pasują do długich sukienek/spódnic.
 
No ja korali mam ze 20 par..Jak nie więcej a kolczyków tez multum a nosze tylko ulubione hi hi hi hi/
Buty najbardziej mi pasują balerinki i w ogóle płaskie a wygodne...
Ewa te torebki...CUD!!!!! Ja też lubie wielkie i dlugie kolczyki. Musze Wam pokazać wisiorki na szkle, które znajoma robiła..A i ręcznie robione z kamieni i drucika...:tak::tak:
Cristal ja sie dołączam, dawaj torebki na forum!!!
 
Wiolcia - sroko:-D Ja posiadam tylko 2 pary z cyrkoniami w całej kolekcji, na specjalne okazje;-) Generalnie preferuję srebro oksydowane, satynowane i kamienie półszlachetne. Natomiast Ty masz odpowiednią urodę do świecidełek :tak: i Ciebie zawsze w perłach widziałam (oczami wyobraźni;-)).
Powiem Ci, że ten naszyjnik plus bransoletka do małej czarnej pasuje I-DE-AL-NIE, w zasadzie robi strój:tak: do tego obcasy i kopertówka, kolczyki minimalne - i jesteś królową przyjęcia!!!!!!!!:tak:
Albo - ten zestaw na bal, do długiej ciemnej sukni bez ramiączek (ciemniejszy kolor bardziej ją podkreśli) i koniecznie satynowe rękawiczki za łokieć w kolorze sukni, bądź czarne i na to bransoletka:-)

Co do moich zasobów - te cenniejsze trzymam w drewnianym kuferku, a całą resztę na drzwiach szafy - zawieszone na rozpostartej tam siatce flizelinowej, zajmują 2/3 pow. a 1/3 wisiory, które zakładam niezmiernie rzadko... może też je posprzedaję;-)


He, he poniosło Cię. ;)
 
reklama
Mam problem z tymi butami. Jak je zakładałam to wypadała mi
stopa. :crazy: Myślałam o wkładkach sylikonowych, ale nie wiem, żeby butów nie zmarnować. Poradźcie coś, bo stoją w szafie od 4 lat. :sorry2:



Zobacz załącznik 351217
 
Do góry