reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

zalatana jak nigdy dotad
wczoraj przyjechala mamuska z sis
mam pomoc do opieki nad chrisem ale i wiecej roboty
strasznie was zaniedbuje i zle mi z tym....
chris ma sie swietnie
rosnie jak na drozdzach
trzymajcie sie
 
reklama
czesc mamuski!!!

:laugh2: pewnie mikusia84r :-) WITAJ w naszym gronie tylko faktycznie cos ostatnio strasznie puuusto sie tu zrobilo.....:-(

atati rozumiemy ze nie masz czasu ;-) kazda z nas to przychodzila hihihi a swoja droga jak to musi byc przy dwójce........ jak ja przy jednym nie mam czasu nabazgrac troszke:-D a to akurat "zasluga" czarusia.... postanowil ostatnio nie spac w dzien:eek::crazy: kiedys to pisalam przy porannej kawce ale jak przystawilismy sie na butle i wnocy nie podjada to na porannej kawie mamy kaszke zamiast pisania:hmm:potem pisalam jak czarek spal w dzien ale juz nie chce:crazy: nie wiem jak go naklonic do tych drzemek bo potem jest taki zmeczony ze strasznie zle spi w nocy mam nadzieje ze mu to samo przejdzie:cool:

atati cala szczesliwa jestes z powodu mamuski co nie:-D a co to za koncert nie dal ci spac w nocy? cala nocke balowali? a jak chris chyba nie zasypia przy cycku co???:eek::-D ucaluj go od nas MOOOCNO:tak:
no to atati jestes zdolna skoro nikt ci nic nie pokazal i dalas rade ja myslalam ze najgorsza sluzbe zdrowia mamy w polsce a co takiego strasznego dzialo sie przed porodem???
noi kiedy pepkowe????hihihi

misia a co wy? jeszcze sie jesien porzadnie nie zaczela a wy juz chore???? nonono kurujcie sie i z daleka od wirusow mi sie trzymac:-D
odzylas piszesz a ja sobie nie wyobrazam pójscia do pracy....... to poranne zamieszanie i kuuupa roboty po przyjsciu z pracy jakos mnie jeszcze nie ciagnie chociaz z drugiej strony coraz czesciej mysle czy sobie czegos nie poszukac tylko mnie to troszku przeraza:szok:

agatulka ten twoj przepis super ciasto wyszlo naprawde dobre dzieki za przepis;-)

no a ten zamiast spac skacze po lózeczku..... ehhhh spadam papaski








 
a taki cwaniaczek ma usmiech jak mu sie uda nie isc spac:eek:
picture10700.bmp
 
Ostatnia edycja:
Mamo Czarusia dzięki za przywitanie:tak:

Ja od poniedziałku będę miała mniej czasu, bo wracam do pracy. Przez ostatni tydzień byłam na zolnieniu-grypa. Ja to właściwie jestem na stażu od 16 września, a moja mała chodzi do przedszkola. Mąz pracuje na zmiany, ja do 15.30 i jakoś sobie radzimy:tak:, tylko często się mijamy:-(
 
Hejka

Witaj mikusia wsród nas ;-)

Ja juz sie wyleczyłam a teraz mój m chory. Trzy swiaty z chorym facetem. Chodze tylko wkur....az sie nie chce gadać.

A niunia nie wiem czy jest zdrowa ja juz jutro musze isc do pracy ale m ma jeszcze wolne i myslałam ze pójdzie z nia do ekarza na kontrole ale sama juz nie wiem.

Mysłalam że bedzie bardziej pomocny.

Mała w nocy cos sie budzi. I musze wstawac sama. Bo on chory. Jak ja byłam chora to za mnie nikt nie wstawał.

Mam jakiegos strrasznego doła. I plakać mi sie chce.

Mam nadzieje ze wy macie lepszy dzien niż ja.

Fajnie atati że masz mame juz przy sobie.
 
Misia witaj:tak:
ja to też nie mam najlepszego dnia, choć najgorszego też nie.
Powiem Ci, ze do Zielonej Góry mam sentyment
studiowałam tam dziennie w tym 2,5 roku mieszkałam, 2,5 dojeżdżałam. Jestem z Głogowa:tak:
a te 84 to Twój rocznik? bo ja jestem właśnie z rocznika 84:tak:
ja też po chorobie i tak się do końca nie wleczyłam, najpierw grypa, później uczulenie na aspirynę, a teraz znowu gardło mnie boli
 
:-)hejka:-)
jezu dziwczyny co wy takie chorowite???:szok:
ja staram sie nie myslec ze nadszedl "ten" sezon..... bo ja musze byc zwarta i gotowa mi nikt sie czaruchem nie zajmie ehhhh my mamy to 24 na dobe musimy byc zwarte i gotowe:-D

misia znam temat facet choruje
...........................................................................................................powiem krótko MASAKRA!!! dzieci sa mniej meczace przy chorobie hihihi ale cóz trzeba przezyc bo inaczej sie nie da:tak: delikatni ci mezczyzni hihihi
tylko zeby mala nie podlapala spowrotem czegos od twojego m:cool:

no powiem wam ze mój dzien tez do najlepszych nie nalezy:zawstydzona/y: chyba przez pogode straszna szaruga u mnie a na dodatek leje od rana ani na spacer a czarek marudny:confused2: dobrze ze chociaz dzisiaj sie zdrzemnal w ciagu dnia ale na zlosc ja sie polozyc nie moglam bo dostalam gosci:crazy:

no wlasnie mikusia to mnie wlasnie przeraza w powrocie do pracy to mijanie sie chociaz mój raczej pracuje z rana bo sam sobie ustala godziny ale to bieganie po przedszkolach a jak twoja mala w przedszkolu nie choruje? bo moj bratanek to co chwila jest chory ledwo sie wykuruje to za tydzien znowu chory:-(

ale co tam wszystko sie da:-) byle tylko sloneczka troszke hihihi
trzymajcie sie cieplutko mamuski
polecam syropek z cebuli zapobiegawczo na przeziebienie papaski









 
reklama
Mamo Czarusia Mila jak narazie, jako jedyna z grupy ma 100% obecność, jak narazie nic jej nie łamie:szok::-D oczywiście odpukać, ja tez do chorowitych nie należe tak naprawde chora byłam na maksa 1 dzień, a później ta wysypka, która zeszła dopiero ze 3 dni temu, a przeziębiona i osłabiona do pracy chodzić nie zamierzałam:no: tak posiedziałam sobie ponad tydzień w domku:tak:

Mój pracuje na zmiany, ale czesto mijamy się, bo on raczej w 2 połowie dnia pracuje, czasem w nocy, ja od 7.30-15.30, a pzredszkole jest naprawde fajną sprawą, nawet jakbym nie pracowała Milunia i tak by chodziła do przedszkola:tak:

a ty mamo czarusia na wychowawczym jesteś?
 
Do góry