reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Witam
Testem w 6 tygodniu:):) tak myślę z moich obliczeń wychodzi,że dzidzia pojawi się na świecie 26 stycznia tak naprawdę okaże się jutro. Zaczęło mnie już mdlić tylko te nudności są przez cały dzień noc nie mogę jeść, bo jest mi nie dobrze, a gdy mam na coś ochotę to zjem dwa kęsy i już nie mogę, bo czuje się jak był zjadła tonę. Do tego bolą mnie moje małe piersi ale to tak jak by ktoś mnie ciągle uderzał, a od dziś czuje czasem jak ktoś by mi sutki przypalał. Wieczorem jak się już rozluźnię po pracy to zaczyna mnie boleć podbrzusze. Ale nie martwię się tym, bo widzę że prawie każda z was ma podobne odczucia.
 
reklama
U mnie z okresu to już 7,5 tygodnia jestem w ciąży :):):) cuuuudowne uczucie... Poza większą potrzebą snu i bólem piersi nie mam żadnych objawów.... No może jeszcze boli mnie czasami brzuch - mam nadzieje, że to normalne, bo trochę panikuję ... Co myślicie?
 
O, a mi też ciągle niedobrze i marudna jestem i leniwa. Nikt już ze mną nie wytrzymuje, więc się staram jak mogę, żeby nie narzekać w kółko jak mi źle. Najgorsze u mnie jest chyba to, że "wymiotuję" z głodu. Chwilami nie wiem, czy to mogę wymiotami nazwać, bo nie zwracam żadnych treści żołądkowych, tylko tak jakby mi się odbijało z odruchem wymiotnym. Dziwne to, ale wolę tak niż miałoby być po całości i z efektami specjalnymi. No i wkurza mnie to, że już tyle przytyłam. Jem co dwie godziny, ruszać się nie mam siły ani ochoty, no i już pewnie ze 3 kilo więcej :(

A no i w stresie to już masakra :(
 
Dziewczynki niestety mdłosci trzeba przebolec. Do 12 tyg powinny minąć. Może i szybciej...

mi pierwszy ginekolog kazał postawić sobie herbatniki i wodę przy łózku i podgryzać.

Ja dziś ciąglę bym coś jadła :-(Teraz mnie zmuliło za to strasznie.
 
Wiem, że to zły temat, ale czy któraś z przyszłych mam może podpowiedzieć mi jak wstawić suwaczek, by się zawsze wyświetlał bo jakoś nie widzę na to miejsca. Z góry dziękuję.
 
Alka1106: proponuje korzystać z opcji szukaj:)

Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com

Wstawianie suwaczka na BB
wklejasz kod: BBCode

U góry strony masz ciemnozielony pasek z napisami "Twoje Wiadomości, Twój Profil, Ustawienia.."
Musisz:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w tabelce w dziale trzecim "Moje ustawienia " na 4 pozycji wejdź e "edytuj sygnaturę"
2. i tam wkleić adres suwaczka w okienko wyglądające jak okienko do napisania postu
3. nastepnie kliknij "zapisz sygnaturę"
 
reklama
Ja tez mam mdlosci bleee :( Budze sie z pelnym pecherzem i pustym zoladkiem i nawet kawy nie chce mi sie z rana - co jest u mnie calkowicie nienormalne :szok: A jak tylko cos zjem to mi brzuch wywala jak bym juz w 4 albo 5 mies byla :szok:
 
Do góry