reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

DorotkA kiedy chwyciło mnie jakieś ciśnienie, to byłam oazą spokoju przez cały dzień, zdenerwowałam się dopiero jak serce mnie zakuło.
A spacery wydają mi się jak najbardziej aktywne;-)
O sesji w parku we dwoje pomyśle :-):-)

 
reklama
Dziewczyny, mam takie coś, że jak skręcam głowę w prawo to mi się w niej kręci. I to tak dość dość.
Ide do lekarza we wtorek to mu to powiem, ale jestem ciekawa, czy któraś z Was zauważyła coś takiego u siebie też.
 
Gosia, u mnie pojawiły się ostatnio zawroty głowy leciutkie, ale nie ma to raczej nic wspólnego ze skręcaniem głowy. Tłumaczę to raczej spłyconym oddechem. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam, że moje płuca i przepona mają coraz mniej miejsca.
 
Też miewam delikatne zawroty głowy przy nagłych zmianach pozycji. Poza tym mam zadyszkę. Mogę chodzić dużo byle powoli.
Ale w kompleksy wpędzają mnie uda i łydki:baffled: Szczupłe ramiona i 2 kolumny Zygmunta:zawstydzona/y:
Postanowione: po porodzie czekam przepisowe 6 tygodni i wracam do mojego tańcowania i może jeszcze jakiś basen.
 
ja nie mogę znaleźć dobrej pozycji żeby siedzieć gdzieś gdzie nie ma oparcia.. bo wtedy mam takie wrażenie ścisku w brzuchu, kuje wręcz i jest mi bardzo nie wygodnie.
 
Dziewczyny bóle głowy pojawiają się dlatego, że płuca i przepona mają coraz mniejszą objętość. Dla mnie to była motywacja, aby pracować nad wyrobieniem sobie nawyku oddychania przeponą - wtedy oddech staje się bardziej efektywny, nie łapie się tak łatwo zadyszek no i podczas porodu oddychanie przeponą to podstawa w łagodzeniu bólu.
Co do objawów, zachcianek i dolegliwości to dla mnie pierwszym objawem ciąży tuż po tych typowych była ochota na jedzenie jajek, których wcześniej nie cierpiałam.
Zachcianek jako takich nie miałam, bo pilnuję tego co jem.
Natomiast dolegliwości które mnie dopadły to mdłości od drugiego do czwartego miesiąca, a obecnie ból w okolicach kości ogonowej - szczególnie w nocy przy odwracaniu się z boku na bok.
 
reklama
Do góry