reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Stwierdziłam, że muszę chwile pomarudzić i wygadać się bo szlak mnie trafia:baffled: Od dwóch dni coś mi ucho pulsuje, trochę już to mi przeszkadza. Wczoraj wieczorem zjedliśmy kolacje, jak mi ciśnienie skoczyło, jak zaczęło serce kłuć, przez dobre 10 minut bolało aż serducho:sorry2: Mój D. zrobił mi masaż mostka ( technikę wyniósł z karate) przeszło. Głowa zaczęła boleć mnie, w uszach szum:crazy: i oczywiście ból brzucha stale towarzyszący mi od początków ciąży.
Mam dość wam powiem...ciągle coś, ciągle się martwię, boję o małego i o siebie. Dzięki Bogu nie jestem przykuta do łóżka na 9 miesięcy, ale czemu musi coś ciągle być. Pójdę do lekarza, okaże się, że nic mi nie jest !!! dlatego nie idę, bo już nerwów nie mam do samej siebie:crazy:

 
reklama
Justys, zrob siusiu, odetchnij i zmierz cisnienie. Moze za mocno sie denerwujesz i sobie je niepotrzebnie podwyzszasz, ja tak robilam z corka, nie dosc, ze mialam wysokie to jeszcze sie denerwowalam.
Masz sine usta? Jesli tak to na ip jedz, bez zadnego ale albo poczekam jeszcze.
 
Nie mierzyłam, bo mój ciśnieniomierz zaczął odwalać raz pokazuje 90 na ileś po chwili 150:baffled:.
Zdenerwowałam się dopiero, jak zaczęło przez 10 minut kłuć w okolicy serca i nie przechodziło. A usta mi nie siniały. Na razie obserwuje swój stan, dzisiaj już ok. Jak powtórzy się to polecę na IP.

 
moze za duzo siedzisz, wyjdz na spacer
a tarczyce masz ok? czasem takie objawy sa przy nie takiej tarczycy

cisnienie Ci skacze bo sie denerwujesz
jak Ci usta nie sinieja to nie masz zatoru;-)

trzymaj sie i jak sie zle poczujesz to do szpitala czasem lepiej pojechac i uslyszec ze nic nie jest niz nie pojechac i by mialo cos sie stac;-)
 
liv o 17 mam wizytę u lekarza. Na razie rodzinnego, może on mi coś zaradzi.;-)
A spacerów to ja mam dużo codziennie ;-) tlenu mi nie brakuje.
 
Justys a mnie się wydaje, że ty się kochana sama nakręcasz...
Nie czujesz się dobrze, to się zaczynasz denerwować,
zaczynasz się denerwować to Ci ciśnienie skacze i jeszcze bardziej się denerwujesz. Takie kłucie to najprawdopodobniej nerwobóle.
Ja nie złośliwie - po prostu sama to przerabiałam

A te spacerki to dobrej jakości?;-)Może np. sesja w parku, czy lesie - tylko we dwoje bo to ostatnie dni ładnej pogody, a pamiątka będzie niezapomniana. Trzeba zrobić 100 fotek ale wybrać tylko 3 najładniejsze. Może jakaś randka pomoże - na lody ale nie do sklepu, czy galerii handlowej tylko do kawiarni. Albo do teatru?
Po prostu dr Dorota zaleca "aktywny relax" we dwoje
 
reklama
A mnie ciągle brzuch twardnieje, biorę nospę forte ale to nic nie daje. Już nawet na spacery nie mogę chodzić, bo po kilku krokach, czuję takie skurcze, że muszę się zatrzymać i głęboko oddychać. A jeszcze tyle tygodni do porodu :-(
Pozdrawiam
 
Do góry