reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Hej dziewczyny!

Ja mam mdłości jakoś dziwnie bo nie poranne a wieczorne:)
Ale chce zapytac o coś innego! Czy u was też jest taka duża ilość śluzu ? bo u mnie straszna i sie zastanawiam czy to aby nie upławy:szok:

Przepraszam że aż tak intymne pytanie ale jakoś mnie to niepokoi:(
ja mam dokładnie tak samo - i ze śluzem i z mdłościami;-)
 
reklama
Jeżeli chodzi o wydzieliny to ja też mam jej mnóstwo.Niewiem jak to opisać,ale na zewnątrz jak już jest to jest biała ale tam w środku robią mi się czasem takie grudki i to mnie nie pokoi.jak będę u gina w poniedziałek to chyba mu powiem.A co do mdłości to mi przeszły takie straszne cało dniowe i już myślałam żę to koniec a tu wczoraj przed 23 najpierw jakaś dziwna biegunka,a potem pawik.Miałam mdłości ale nigdy pawików,a tu taka niespodzianka..:-(
 
Najwidoczniej to normalne w ciąży chociaż przy poprzedniej tego nie kojarze:)

A najfajniejsze jest to że jak minął już te mdłości (po 3 miesiącu) to tylko czekać aż dzidzia KOPNIE a to jest najcudowniejsze uczucie pod słońcem:):-)

Pozdrawiam ciężaróweczki:)
 
Czesc wszyskim:)Moja iskierka przyjdzie na swiat 22 kwietnia a teraz daje znac ,ze istnieje.
Moje dolegliwosci sa wogole ciekawe bo bardzoooo boli mnie żołądek nie wazne czy rano czy wieczór cały czas:(ale jak cos zjem to wymiotuje po 4 razy dziennie.Schudłam dość duzo:(troszke zaniepokoiło mnie to ale według mojego lekarz musze to przebolec:(a na zaparcia kazał mi pic siemnie lniane(jesli moge pic to w ziarenkach jesli nie mam kupic zmielone i do lodów sobie dodawac lub soków:),jabłka, śliwki i sok z cytryny+woda ale duzo;-) pomaga to wszystko na zapa rcia:laugh2:
A co wydzieliny mam jej naprawde duzo:zawstydzona/y:
 
Przeczytałam to wczoraj w Dobrych radach:
"gdy dokucza mi zgaga (...)wsypuję dwie łyżeczki sody oczyszczonej do pół szklanki przegotowanej letniej wody i wypijam roztwór. (...) także pomaga przy mdłościach kobietom w ciąży."
Jeszcze nie próbowałam.
Faktycznie z pierwszej ciąży najlepiej wspominam II trymestr - wtedy czułam się najlepiej, bo w I mdłości, senność, częste sikanie, a w III to już się robi ciężko i bolał mnie kręgosłup i źle mi się spało (bolały mnie stawy biodrowe ;-))

Już myślałam, że wszystko przechodzi, ale dzisiaj kiepsko się czuję. Ania dostała kataru i w nocy mnie często budziła, bo nie umiała oddychać i płakała. Chyba przez to dzisiaj tak się kiepsko czuję. Jestem senna i mam mdłości, najgorzej buło dzisiaj w mięsnym (a już mówiłam, ze w tej ciąży spoko ;-))
 
Wiecie co, jak byłam u lekarza to przepisał mi jakieś globulki na dużą ilość śluzu :/ więc nie wiem czy to az takie normalne. No ale troche się niepokoje bo na ulotce przeczytałam że nie należy stosować w I tr. ciąży :( no i teraz już sama nie wiem co mam robic
 
Ja mam mdłości całodniowe:baffled: i już parę razy skończyły się rozmowami z kibelkiem. Szczególnie na wędliny i mięso.... mojemu R. robię kanapki na wdechu:-D Pomaga mi żucie gumy miętowej.
 
Witajcie,
Ja mdłości żadnych nie mam, ale niepokoi mnie to, że gdy siadam jakoś "mocniej" na jakieś twardsze podłoże lub gdy np jadę samochodem po nierównej drodze to czuję lekki ból podbrzusza. Czy to normalne?
 
U mnie wszystkie objawy w pełni: mdłości całodobowe, bóle brzucha, generalnie trawienie mi zanika i wariuje, piersi wielkie i bolące, lekkie bóle podbrzusza...tragedia:( Do tego przyplatało się mi i mojej córce przeziębienie w weekend i lezymy teraz w domku:(
 
reklama
Śluzu mam naprawdę sporo. Podobno to normalne (wyczytałam w książce "W oczekiwaniu na dziecko", że w 2 i 3 miesiącu śluzu przybędzie). Mdłości mam, ale nie wymiotuję. Natomiast dokuczają mi okropne torsje. Brzuch trochę pobolewa, zwłaszcza wieczorem (takie ciągnięcie i kłucie z boku) - podobno wiązadła się rozciągają...więc to chyba też norma. Dokuczają mi wzdęcia, ostatnio coraz częściej. Ulgę przynosi parzony rumianek. Póki co i tak największą zmorą jest senność. Śpię non stop.....
 
Do góry