reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwosci ciazowe

owca121 oj zgaga mnie meczy od samego początku wieczór w wieczór ale juz tutaj dziewczyny mi poradziły migdały zimne mleko i renne wiec bd ja zwalczac :D a odruchy wymiotne na mycie zębów już mi przeszło ale pierwsze 2 miesiace bylo katasrofa z myciem zebow :)
 
reklama
U mnie regularne wymioty się już skończyły ale nadal się zdarzają ... Natomiast są dni w których to mnie kłuje na dole w prawym boku to na dole w lewym boku ... tak jakoś jakby coś za jakieś żyłki wewnątrz pociągał. Nie jest przyjemne ale do wytrzymania. Dziwne to i trochę mnie denerwuje. Często tak mam po dżemce. A i coraz częściej budzę się nad ranem ze skurczem łydek ... to jest masakra. Krzyczę wtedy : skurcz ...a mój ... gdzie, gdzie wystraszony :D
 
Do góry