reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwosci po porodzie

reklama
to prawda Klara :-)
Rybko mam nadzieje ze i u mnie tak bedzie i skonczy sie w tym tyg...chociaz wole sie nie ludzic sceptyk na maxa jestem
Misia fajnie schodzi po zmywaczu ale skora rozowa zostaje no ale nic po kawalku i zmyje cale mam nadzieje....

kurka oszczypuje mnie szew po bokach hmmmm o co chodzi? babcia powiedziala mi ze jej jak rozpuszczaly sie szwy wewnetrzn to tak kolo i szczypalo....
 
też tak mialamm przy pierwszej cesarce pamiętam że kulo swędzialo takie dziwne uczucie ale teraz cisza albo bylam tak zabiegana przy malej że nic nie czulam ze zmęczenia :) :) :)
 
Klara - wiem wiem dlatego z zabezpieczeiem. A są jakieś proszki antykoncepcyjne, które można brać w trakcie karmienia trzeba się rozejrzeć i głęboko rozpatrzyc za i przeciw ;D
 
W trakcie karmienia to z pigułek mozna brac chyba tylko Cerazette. Tez musze cos wymyślić, bo na razie nie planuję kolejnej dzidzi. A dzisiaj byłam w pracy i wszyscy (łącznie z szefostwem ::)) namawiali mnie na kolejnego bobaska, bo najlepiej to juz hurtem, żeby była mała róznica wieku...

Dziwne, mnie zdjęli opatrunek następnego dnia po c.c., no i sladu po plastrach nie było. Za to cały czas cholernie piecze mnie skóra między pępkiem a blizną. Jak oblana wrzątkiem
 
ja żadnych pigułek nie będę brać, tylko gumki wchodzą w grę i metody naturalne...

mi zdjęli opatrunek po 4 dniach przy wyjściu ze szpitala i założyli nowy który zniknął dopiero po zdjęciu szwów czyli w 7 dobie... mnie nic nie piecze, teraz juz się czuję rewelacyjnie :)
 
Ja tez pigułek brac nie będę, juz to przegadalismy z mężem. Przez 7 lat, odkąd jestesmy razem prowadzilam kalendarzyk. ale sie popaprało, przestałam byc regularna i teraz troszkę sobie umieram ze strachu, co to będzie...LATEX :mad:
 
Klara uspokoiłas mnie :-)
mi zdjeli opatrunek chyba na 3 - 4dobe jakos tak i kazali myc juz od tego momentu.....
 
hmmm.... ja to nie wiem jak to bedzie... tak sie przyzwyczaiłam do baraszkowania na zywca, ze ło.... brałam długo Cilest, potem rok przed ciążą nic - no i jest Antosia :) mam uczulenie na gumy - od razu mi wyskakuje stan zapalny.... a tablety też średnio .... hmmm....kalendarzyk? yyyyyyyyyyyyy drugiej Antoski póki co nie chcemy ;D no to cóż. ;D
 
reklama
Po urodzeniu Natalki nie miałam @przez 7 m-cy (czyli jak mała była cały czas na mamy mleczku). Jak zaczełam podawać jakieś deserki, mleko modyfikowane i tylko wieczorem karmionko od mamy to miałam @ co 2 m-ce. Mam nadzieję, że teraz też tak długo go nie bedzie  ;D
 
Do góry