reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drugie dziecko

reklama
my rowniez myslimy o drugim bobasku ale moze dopiero za rok ale jak sie trafi wczesniej bedziemy sie bardzo cieszyc. chociaz nie powiem ze bede miala obawy ( musialam brac zastrzyki przeciw zakrzepowe do brzuszka bo mi zylaki wyszly :( i na podtrzymanie duphaston).balam sie z kazdym dniem i musialam bardzo sie oszczedzac .
 
Między moimi pociechami jest nei całe 3 lata różnicy ale trochę sobie pluję w brodę:sorry2: decyzję o Zuzi podjeliśmy jak nie znałam jeszcze diagnozy Wiktorka i nie moge teraz poświęcić mu tyle czasu ile bym chciała bo jakby nie patrzeć moje uwaga musi byc podzielona na dwa a teraz to i nawet większą skupiam na Zuzce...no ale żeby nie było nie żałuję że mam Zuzię byanjmniej ;-) bo widze też plusy Wiktor do Zuzi jest super choć czasem nei było łatwo jak walka o zabawkę ale teraz już wie i sam jej zabawki przynosi a jak się wysunie spod tej o którą była walka to ją sam podsuwa ;-) ja to i bym 3cie chciała ale mój P nie chce:-(
basia0389 ja też z Zielonej Góry jestem:tak:
 
dziewczynki gdy juz rozmawiamy o drugich pociechach mam pytanko czy ktoras z was ma konflikt krwi z mezem ???? tzn ja mam "-" a moj ma "+" przy jessi nie miałam problemow pracowalam do 37 tyg ale przy drugim i trzecim juz moze sie komplitowac niby dostalam szczepiake po porodzie ale chyba bym nie dala rady przejsc to co moja mama ktora ma tez taka sama sytułacje z tata:((
 
ja mam konflikt:) problemy jesli maja sie pojawic to przy pierwszej ciazy bo w kolejnych wlasnie chronui szczepionka:) moje wszystkie dzieci maja grupe krwi meza a ja nigdy nie wytworzylam przeciwcial:) i problemow z racji konfliktu nie mialam( inne i owszem )
 
dziewczynki gdy juz rozmawiamy o drugich pociechach mam pytanko czy ktoras z was ma konflikt krwi z mezem ???? tzn ja mam "-" a moj ma "+" przy jessi nie miałam problemow pracowalam do 37 tyg ale przy drugim i trzecim juz moze sie komplitowac niby dostalam szczepiake po porodzie ale chyba bym nie dala rady przejsc to co moja mama ktora ma tez taka sama sytułacje z tata:((
ja mam - a mój + przy Vi nie bylo problemu,
a moj brat z żona tez mieli , i mają 2 dzieci... miala więcej badań niz normalnie , ale wszystko byllo ok
 
reklama
dzieki dziewczyny :) mam nadzieje ze gdy bedziemy mysec o drugim malenstwu tez nie bedzie problemu:)
zuska jak zajde w ciaze to Ci powiem czy byly problemy czy nie;-)

dokladnie tak :tak::tak: mam nadzieje ze my nie bedziemy miec problemow no i ze wy tez nie dziewczyny
Ka.M'cia trzymam kciuki zeby wam sie udalo
 
Do góry