reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DRUGIE urodzinki :)

Ubranka nosi tak na 92 ale sa jej troszke przydlugie wiec czesto wchodzi w 86 ale to wiesz jak jest zalezy od firmy w H&M to jej kupuje rozmiar 9-12 m:sorry2: ale oni to jzu w ogole maja zawyzona rozmiarowke
a wazy jakies 11,500 .....w przyszlym tygodniu jedziemy na bilans i szczepienie wiec sie dowiem wiecej:cool2:
Za wysoka to ona chyba nie bedzie ...........po mamusi :sorry2:
 
reklama
Tynka, super impreza!!!! torty piękne i zapewne smakowite!!!!

wszystkie urodzinki wspaniale!!!!!!!!!!!
 
TYnka, śliczne te Twoje córeczki. Super wyglądają z tymi skrzydłami. Musisz mieć z nimi wesoło.
 
oj mowie wam czasami sa takie dni ze mam ochote wyjsc z siebie i stanac obok albo przerobic dziewczynki na konserwy dla kotow :-p;-) ale szybko mi ten stan mija :tak:
 
reklama
Hej dziewczyny!!! dawno Nas tu nie było...poprostu bardzo zapracowana jestem...nad kolejna dzidzą też :-)
wstawie kilka zdjęcia i znikam
NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA WSZYSTKICH DWULATKÓW !!!
img3020ug7.jpg
 
Do góry