reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki naszych serduszek!

Dawno nie było mnie na bb, ale chętnie powiem Wam jak udał sie roczek Oliwierka. Więc zacznę od tego że mały wziął do raczki książeczke ,pewnie po mamusi będzie się dobrze uczyć;-), posmakował też swojego torta z kubusiem puchatkiem hihih, nie mogłam mu tego odmówić. Urodzinki ogólnie sie udały nie było jego taty bo ja go nie zaprosiłam nie należy mu się, za to drudzy dziadkowie byli proszeni ale nie przyszli ich sprawa.

228762.jpg
 
reklama
Olka!

Super ,że się odezwałaś ! Już myślałam ,że całkiem o nas zapomniałaś.
Zaglądaj do nas częściej i napisz co słychać u ciebie i Oliwierka!:-)
 
luty 2007 MAM JUZ ROCZEK

my uakltualniamy sie tutaj tez sa fotki z urodzinek:)

najpierw wzielal:
-pieniazki
-wlozyl do kieliszka
-bilet
-wlozyl do kieliszka
-rozeaniec staral sie wlozyc do kieliszka
-ksiazeczkanas nie zainteresowala:)

wiec ktos mi powie co ta wrozba oznacza?
 
aż sie łezka w oczku kreci ...... ale imprezy były ze hoho......widzę że Sebek dostał takie same brum brum co Chasiek..........
 
To jeszcze ja dorzuce nasze zdjęcia z pierwszych urodzin. Nasze były 20.01., wiec dzis już mamy 13 miesięcy! Ale imprezka była huczna! Ignacy wybrał najpierw długopisik(ze się niby bedzie dobrze uczył) a potem kieliszek(co bardzo ucieszylo tatusia). Oto nasze pierwsze urodziny:
 
A to troche wspomnien od Kanusiow:

Tak bylo 21 stycznia 2006 roku w Miedzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie:), na dworzu mroz dochodzil do -20;)


A tak bylo na chrzest 25 czerwca 2006 roku w Kosciele Garnizonowym w Warszawie (5 miesiecy):


A tak bylo 21 stycznia 2007 roku na pierwsze urodziny Zuzanki alias Zuzu, lub po prostu ZU:))))


Tort byl pyszny- mama Ania robila sama samiusienka:))), Zuzi tez smakowal:) Bylo troche gosci ale najbardziej podobal sie Antos- 4 miesiace mlodszy i 3 kilo ciezszy:)
 
Może teraz ja pokażę tak moja Alcia bawiła się na swoich pierwszych urodzinkach. No i oczywiście w czasie urodzin trzeba zrobić siusiu na nocniczke. Było dużo ludzi i dużo prezentów najbardziej Ali podobały się buteleczki od lalek (Ala nigdy nie miała swojej butelki, może więc dlatego).

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry