reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DRUGIE urodzinki :)

img3079kg3.jpg

img3081xd6.jpg

img3093fv8.jpg
 
reklama
Majka miala super torcik :)

szkoda Magialenno,że tak rzadko do nas zagladzasz; ale widac,ze urodzinowe przyjecie sie udalo; ladna panienka :-D i powodzenia w starankach
 
to czas na zdjecia Michalinki..tyle ich napstrykalismy, ze nie wiem co wybrac hehehe

torcik

780410.jpg

dmuchanie świeczek
780428.jpg

krojenie tortu
780465.jpg

rodzice Darka
780359.jpg

zakladam Michalinie nowe kolczyki
780483.jpg

mniam..pychotka
780509.jpg

czas na zabawę
780516.jpg

uwaga strzelamy czyms, po czym sie dłuuugo sprząta hehehe
780526.jpg


780527.jpg

z moim chrzestnym...bratem bliźniakiem mojej mamy:)
780548.jpg


780549.jpg

wygłupy mojego wójka z dzieciakami..z nami tez sie tak ryzykownie bawił jak bylismy dziećmi hehehe
780573.jpg

cały Michał..mój kuzyn, chrzestny Michalinki
780574.jpg


780575.jpg


780590.jpg

Świeta trójca..Maja Kuzynki córka, Przemek wnuk znajomej mojego wójka i nasza Chaśka
780591.jpg

z lotu ptaka:)
akahox.jpg


2hqs1hj.jpg


2vjtop2.jpg

 
Martka, to widze ze impreza na calego!!:-DPewnie Michasia szalała na maxa:-D
Widać ze bylo wesoło....a co ty za pyszności w tym dużym garnku przygotowałas?? Zdradź tajemnice!!
 
reklama
Tez kupowałam to leczo :tak: i tez dodawałam cebulkę i kiełbaskę ;-)
Widzę , że wasze imprezki się udały i imprezka była przednia ;-)
 
Do góry