reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki naszych serduszek!

A tak było rok temu
ostatnie chwile u mamusi w brzuszku ( tata zarejestrował ostatni u \śmiech mamy przed porodem):-)
p1270013gc1.jpg

pierwsze chwile na tym świecie
p1270024gp3.jpg


pierwszy dzień w domku
p1310070ik8.jpg
 
reklama
Zuzia przeslicznie wygladala! super fotelik i zabawki :) czekamy na zdjecie tortu :) w koncu trzeba Cie pochwalic za trud!
 
wiec czas na wspominki:

slawne serduszko w serduszku
Image-FEDFD77FAFE611DB.jpg


na krotko przed. ledwo co zipie, zbieram sily.
Image-FEE1D0B4AFE611DB.jpg


i tyle go widzialam. moj maz zawsze mowi, ze mu to zdjecie przypomina zakonserwowanego wojtyle, brrrr.
Image-FEE1F1D3AFE611DB.jpg


po transporcie w uniklinik. ja w jednym szpitalu a on w dugim. a moj maz w wiecznej drodze.
Image-FEE223F9AFE611DB.jpg


szczesliwa mama. odwiedziny. jest 29.01.2006. wreszcie mozemy sie poznac...
Image-FEE23C5AAFE611DB.jpg


tata dumny, ze dotrzymal malemu slowa. obiecal mu, ze najpozniej w niedziele zobaczy mame.
Image-FEE251E9AFE611DB.jpg


kilka dni pozniej juz w domu
Image-FEE2A302AFE611DB.jpg


erni z ulicy sezamkowej na znak przyjazni polsko-niemieckiej
Image-FEE2B61BAFE611DB.jpg
 
zdania na temat kapielusika sa podzielone:baffled:
Image-5475E9AAAE3E11DB.jpg


ciasto bylo pycha choc kupne.
Image-54755A44AE3E11DB.jpg


po zakonczeniu koncertu na czesc choroby zabralismy sie za prezenty
Image-5476CF6EAE3E11DB.jpg


prezent od babci wandzi jest the best
Image-5477626CAE3E11DB.jpg


przecietna wieku gosci = 45 lat.....:szok:
Image-547A72C2AE3E11DB.jpg


co wy mi tu bedziecie chrzanic, ze kubek w kubek a puzzel w wycieta forme. ja mam swoja teorie na ten temat i wasze mnie mocno grzeja w plecy...
Image-547B4C92AE3E11DB.jpg


w tym tygodniu bedziemy imprezowac w przedszkolu z innymi dziecmi. to dopiero beda poprawiny. mama ma upiec misie i serduszka, a tata filmowac cala imprezke. damy znac:tak:
 
phto0007ai3.jpg

w kościółku byłem grzeczny, obok kolega Artur starszy o 3 dni - cały czas spał i nie było z kim porozrabiać :D
phto0018pu4.jpg

tort był pyszny (wypiek mojej ciocio-babci)
phto0025ls9.jpg

"trochę" się bałem tego zimnego ognia :-)
 
chodzik to prezent mikołajowy, na urodziny dostalem spacerówkę i kasę na moje konto :-D
phto0003uo0.jpg

a te 2 laski sprawiły, że średnia wieku gości była wyższa niż u Tośka nawet (moje prababcie)
phto0033wq1.jpg
 
Aga az sie lezka zakrecila, tyle musialas sie naczekac zeby przytulic synka; buzka dla Ciebie! Oski tez nie chcial czapeczek :) imprezka sie udala; a co do dziewczyn w mlodszym wieku, to poczekaj poczekaj, jeszcze sie nie opedzisz hihi

No Wojtek jaki elegant z muszka!!!!!!!!!!!ja na jego miejscu tez bym sie bala tego ognia :cool2: :nerd:
fajnie ze sie udaly urodzinki :tak:
 
ten wątek jest naprawde super!az sie nie moge doczekać kiedy ja tu fotki zamieszcze!!!!no ale jeszcze 9 dni poczekam :baffled:

Aga, wasza droga do pierwszego spotkania byla długa.wzruszyłam sie troche.aj,ale teraz juz masz dorosłego roczniaka, zdrowego, i to najwazniejsze!

Wojtek to wygląda jak mały prezes!!!!! super!muszka rewelacja!
 
reklama
A to nasze party urodzinkowe.
Ćwiczyliśmy zdmuchiwanie świeczki, ale nic z tego nie wyszło, Ignacemu dech zaparło i koniec. http://img01.picoodle.com/img/img01/7/2/9/f_DSC00032m_0e943aa.jpg

Z wrażenia włożyłem łapę w tort i tata musiał szubciutko oblizać mi paluszki
http://img01.picoodle.com/img/img01/7/2/9/f_DSC00034m_d22999f.jpg

Najlepsza impreza i tak była pod stołem

http://img01.picoodle.com/img/img01/7/2/9/f_DSC00058m_20fb3ce.jpg

http://img01.picoodle.com/img/img01/7/2/9/f_DSC00067m_38c8b96.jpg

Szkoda tylko, że nie wiedzieliśmy o tych zabawach "co pierwsze wezmę do rączki". Pozdrawiamy i zyczymy miłego oglądania
 
Do góry