reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Duphaston Śląsk PILNE

martakratka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam. Pilnie odkupię opakowanie duphastonu, najlepiej ze Śląska. Mam jeszcze na 2 dni, a wizytę mam dopiero 21.04. Prosze o pomoc.

reklama

Agatki

Moderator
Członek załogi
Miasto
Gliwice
Rozwiązania
0
W razie czego pisz na priv, rano mogę zobaczyć ile dokładnie zostało w opakowaniu

Agatki

Moderator
Członek załogi
Miasto
Gliwice
Rozwiązania
0
Aaaaa mam też opakowanie luteiny, prawie całe, brakuje chyba z trzech tabletek jeśli cię to poratuje

olcia1718

Fanka BB :)
Rozwiązania
41
Też mogę wysłać priorytetem zostało mi po ciąży ;)
A nie możesz zadzwonić do swojego gina?
Ja to zawsze brałam receptę na zaś albo dzwoniłam w razie w do swojego gina nigdy nie zostawił mnie w potrzebie:)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
F Potrzebuję porady 8
Kazumi Potrzebuję porady 3
K Przyszłe mamy 16
H Staramy się 4
Rumuneska Staramy się 23

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama