reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Duże jest piękne :-)

reklama
brawo!!!:tak: polkowice? hmmmm czy bogata to nie wiem ale maja śliczne ośietlenie swiąteczne!:tak: lepsze niz lubin po prostu śliczne!

a złotoryja jak nie jak ja wiem;-) jak byłam mała zawsze jezdziłam z wujkiem na płukanie złota:tak: :-p i co Ty na to?:-D:-D:-D:-D
Prosze hihi sama kiedys bralam udzial w pluczkach:-) a potem bylam jednym z organizatorow hih
to czas na mnie:tak:
mam na imie Natalia, mam 31 lat, jestem mama rocznej Karolinki, jestem lektorem jezyka angielskiego no i mieszkam w Piasecznie (pod Warszawa)

Prosze dobrze wiedziec,bede czasem o cos pytac hih:-D
 
Hello mamusie!!!Gdzie jestescie?> Mam nadzieje ze bedzie tu wiekszy ruch w nowym roku!
Ewka84 Jerzyk immiennik mojego tatusia.
 
hello hello pusto tu rzeczwiscie ale to chyba przez zbliażąjace sie swieta;-) szał ciał:-D ahhhh prezenty pokupywane chinka ubrac tylko trzeba no i jedzonko i pierniczki podekorowac!
a Wy jak spedzacie swiweta? hmmmm Kobitki;-)
 
reklama
Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, Że każdy wszystko usłyszy: I sanie w obłokach mknące, I gwiazdy na dach spadające, A wszędzie to ufne czekanie... Czekajmy - dziś cud się stanie. Wesołych Świąt
 
Do góry