reklama

Duże piersi

Temat na forum 'Konsultantka stylu radzi' rozpoczęty przez Anke24, 20 Kwiecień 2012.

1. Anke24

Anke24 Fanka BB :)

Dzień dobry.
    Mój rozmiar to 42 góra a 40 dół. Proszę o poradę, gdyż mam bardzo duże piersi i nie chciałabym ich uwidaczniać i schować jakoś brzuszek i boczki.
    Pozdrawiam Anke24

2. Anke24

Anke24 Fanka BB :)

Aha no i zapomniałam dodać mój wzrost to 172 cm. Na obcasach nie umiem chodzić ale teraz się uczę.

3. reklama
  4. Izabela Muther

Izabela Muther Espert BB - konsultantka stylu

Droga Anke24, potrzebuję koniecznie twoje zdjęcie, żebym mogła coś doradzić, może być bez twarzy, jeśli chcesz pozostać anonimowa. Dużych piersi nie schowasz, możesz tylko je pokazać w najlepszy dla ciebie sposób. Na pewno musisz zakupić specjalny pasowany dla ciebie stanik - to absolutna podstawa jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś. To na początek, resztą się zajmiemy jak tylko dostanę zdjęcie, na razie pozdrawiam
    Iza

5. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Ja mam podobny "problem".Dół 34-36 góra 38. wzrost 170.Poproszę o porady co do ubioru elegancko ale swobodnie.

6. Izabela Muther

czy możesz przesłać mi jakieś zdjęcie, chciałabym zobaczyć jakie masz proporcje ramiona w stosunku do bioder:-)

7. Izabela Muther

Patrysiowa mamo,
    chyba wiesz, że twoja figura jest rewelacyjna. Z tego co widać na zdjęciu, proporcje ciała są zachowane - czyli nie musisz niczego korygować. Pozostaje kwestia dużego biustu jak rozumiem? W takim przypadku należy skoncentrować się na tym aby nie wyglądał on wyzywająco i to wszystko.
    Przy dużym biuście najważniejszy jest dobrze dopasowany biustonosz. Sprawdź czy ramiączka nie są za luźne, pod biustem wszystko wygląda w porządku. Staraj się też prostować, masz lekką tendencję do wciągania biustu w siebie (nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć) po prostu - piersi do przodu
    Najlepsza dla ciebie koszulka, to taka z głębokim szerokim dekoltem lub w serek, ta pierwsza dzieli klatkę piersiową w poprzek, optycznie ją zmniejszając, dekolt w serek dzieli klatkę piersiową pionowo, ponieważ masz b. ładne ramiona możesz nosić koszulkę bez rękawów

Bluzka - luźna na piersiach, dopasowana w talii. To nie jest takie proste, ale można zastosować taki manewr. Kup bluzkę/koszulę, która jest dla ciebie dobra w biuście (lekko pasowana), dopasuj ją zaszewkami w pasie z przodu i z tyłu. Ważne aby topy, które nosisz podkreślały twoją wąską talię, nie opinając się jednak na biuście.

Jeśli lubisz marynarki, np. noszone do jeansów i koszulki na ramiączka w męskim stylu - wybieraj takie, które są pasowane w talii i z głębokim wycięciem V.

Lubisz sukienki - wybieraj takie, które podkreślą talię a jednocześnie będą miały trochę miejsca w dekolcie i odrobinę zwiększą różnicę między talią i biodrami. Na większe wyjścia - coś szałowego ale z klasą, na ramiona możesz zarzucić szal. Pamiętaj, nie noś bluzek z bardzo małym dekoltem lub golfów - takie fasony powiększają optycznie piersi. Pozdrawiam
    Iza

Poleć forum