reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Hej kobietki ale naprodukowałyście.
Matko nie straszcie mnie tymi snami bo miałam dzisiaj taki realistyczny sen .... byłam w szpitalu w sali szpitalnej trzymałam na rękach maleńkiego noworodka (wyglądał jak moja średnia córka jak była malutka) i patrzyłam prze okno na lądowisko dla helikopterów, przytuliłam maleństwo do siebie i pocałowałam dosłownie czułam ten zapach noworodka czułam tą mięciutką skórę maleństwa...

Co do tych kalendarzy to ten chiński w 100% mi się sprawdził przy każdym dziecku.
 
reklama
Może ten sen kogoś Ci przywieje[emoji4]
Hej kobietki ale naprodukowałyście.
Matko nie straszcie mnie tymi snami bo miałam dzisiaj taki realistyczny sen .... byłam w szpitalu w sali szpitalnej trzymałam na rękach maleńkiego noworodka (wyglądał jak moja średnia córka jak była malutka) i patrzyłam prze okno na lądowisko dla helikopterów, przytuliłam maleństwo do siebie i pocałowałam dosłownie czułam ten zapach noworodka czułam tą mięciutką skórę maleństwa...

Co do tych kalendarzy to ten chiński w 100% mi się sprawdził przy każdym dziecku.
 
:-D nie mogłam się opanować! Wdałam 32 zł' kupiłam 16 rzeczy. To uczucie, kiedy wiesz, że w portfelu masz 50 zł i jeszcze po zakupach ciuchowych starcza na małe zakupy spożywcze. Bezcenne. Polecam.
 
Mamunia, udane zakupy :) Ja ogólnie się nie nadaję do szmateksów, bo nie umiem tam nic znaleźć :p Tylko dziecięcych ciuszków jest niewiele w porównaniu z rzeczami dla dorosłych i są ułożone w jednym miejscu, więc tam potrafię coś wyhaczyć :)

U nas od soboty ma być ciepło i bardzo ciepło po niedzieli - ciekawe, ciekawe... Tęsknię do letnich sukienek ;)
 
Hej dziewczyny. Super mamunia, że udały Ci się zakupy. Kiedy bylam ostatni raz w ciazy to wszystko kupowałam przez internet i tak zostało do dzisiaj. Czasami zdarzyło się, że po porodzie wpadlam po coś do galerii ale już nie umiem i nie chce mi się odnaleźć pomiędzy tymi półkami i wieszakami sklepowymi. Mam swoje stałe sklepy gdzie robie zakupy, znam markę wiec wiem, że nie ryzykuje tym, że przyjdzie mi nie do końca to czego się spodziewałam nawet co do gatunku materiału. Z butami, torebkami, plecaka mi do szkoly robie podobnie też z tych samych sklepów co zawsze. Tylko temu najmłodszemu kupowalismy teraz na wiosne pierwsze buciki idąc osobiście z głównie zainteresowanym do sklepu na mieście.

U nas tez ma być pogoda w weekend. Obecnie pada tak, że szkoda gadać aż mi się spać chce cały dzień od tej aury. Na średniaka działa energetyzujaco, bo myślałam wvzoraj, że dom rozniesie od swoich wyglupow.
 
Ja nie lubię szmateksów ( i sklepów typu tk maxx, tam podobne "zamieszanie"). Duszno mi zaraz od gmerania :p

Też czekam na pogodę. W niedzielę komunia. Mój brzuch daje o sobie znać ostatnio dość często. Ciężko ze wszystkim.
 
Ja nie lubię szmateksów ( i sklepów typu tk maxx, tam podobne "zamieszanie"). Duszno mi zaraz od gmerania :p

Też czekam na pogodę. W niedzielę komunia. Mój brzuch daje o sobie znać ostatnio dość często. Ciężko ze wszystkim.

Komunia radosna impreza, ale jednak współczuję stresu związanego z ogarnianiem wszystkiego przed, w trakcie i po.
Trzymaj się dzielnie.
U nas na szczęście tylko rocznica 26 maja.
 
reklama
Kupować jako chodzić do sklepu stacjobarnie obojetnie jakiego jak typowa baba nienawidzę i większość rzeczy kupuję internetowo.
Po takich stacjonarnych zakupach jestem wykończona, nerwowa o do tego boli mnie zawsze głowa :hmm: Tak, że to jest opcja raz ma dluuuugi czas.
No ale nie oszukujmy się kochane...ceny i jakość rzeczy markowych jak się dobrze poszuka zwala z nóg w ciuchach. Idzie się ubrać tanio i ładnie jak się trafi więc okazjonalne mega zakupy przepłacone dniem do dupy i bólem głowy nawet trzeba odbyć.

Pogoda u nas dalej średnia. Jest ciepłej i nie pada ale ładną pogodną nazwać tego nie mogę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry