reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski!

reklama
Ciąża biochemiczna nie jest raczej przez mały progesteron. Też bym zrobiła betę plus jego poziom. Jedna ciąża biochemiczna nie jest wskazaniem do brania go. Lekarze dopiero profilaktycznie przepisują go po drugim poronieniu lub przy wskazaniach medycznych tak jak właśnie niski wynik w badaniu.
Najlepszym lekarstwem jest wyluzowanie się. Piszę z doświadczenia po 7 poronieniach. Dopiero 8 ciąża na luzaka z wpadki gdzie pogodziłam się, z tym, że już drugiego dziecka nie jest mi dane mieć się udała i właśnie leżę koło 16 tygodni owego bączka. Stres jest najgorszym co można zrobić fasolce.
 
Jestem trzy miesiące po ciąży biochemicznej. Dziś ujrzałam dwie kreski, okres planowo dopiero jutro. Powtórzyłam test, również pozytywny. Lekarz dopiero za tydzień. Czy warto zacząć brać duphaston? Mam całe opakowanie w domu
Duphaston w niczym nie zaszkodzi tak samo jak luteina, ja dzięki miedzy innymi braniu duphastonu jestem dzis w 36tyg ciazy. Progesteronu nie da się przedawkowac,on zywi dziecko na początkowym etapie dopoki nie rozwinie się łożysko dlatego lepiej mieć go nadmiar niz niedobór tak moj lekarz zawsze powtarzal. Tylko jak zaczniesz go brac nie odstawiaj na własną rękę i poinformuj lekarza ze go bierzesz. Powodzenia🙂
 
Ciąża biochemiczna nie jest raczej przez mały progesteron. Też bym zrobiła betę plus jego poziom. Jedna ciąża biochemiczna nie jest wskazaniem do brania go. Lekarze dopiero profilaktycznie przepisują go po drugim poronieniu lub przy wskazaniach medycznych tak jak właśnie niski wynik w badaniu.
Najlepszym lekarstwem jest wyluzowanie się. Piszę z doświadczenia po 7 poronieniach. Dopiero 8 ciąża na luzaka z wpadki gdzie pogodziłam się, z tym, że już drugiego dziecka nie jest mi dane mieć się udała i właśnie leżę koło 16 tygodni owego bączka. Stres jest najgorszym co można zrobić fasolce.
A tak z innej beczki - czy wiesz co było przyczyną tylu poronień ? Ja mam za sobą trzy, żadnych dzieci 😢
 
A tak z innej beczki - czy wiesz co było przyczyną tylu poronień ? Ja mam za sobą trzy, żadnych dzieci 😢
Ja jestem po jednym poronieniu. Lekarz powiedział, że podobno przez wysokie tsh ale nie wiadomo tak naprawdę.. żadnych badań nie zlecił.
 
Duphaston w niczym nie zaszkodzi tak samo jak luteina, ja dzięki miedzy innymi braniu duphastonu jestem dzis w 36tyg ciazy. Progesteronu nie da się przedawkowac,on zywi dziecko na początkowym etapie dopoki nie rozwinie się łożysko dlatego lepiej mieć go nadmiar niz niedobór tak moj lekarz zawsze powtarzal. Tylko jak zaczniesz go brac nie odstawiaj na własną rękę i poinformuj lekarza ze go bierzesz. Powodzenia🙂
A jesteś lekarzem, że stwierdzasz, że nie zaszkodzi? Skoro można go brać od tak, to dlaczego nie zapisuje się go każdej ciężarnej z automatu? Albo nie jest dostępny bez recepty, żeby każda mogła sobie od tak kupić jak witaminy? Poza tym, po co brać lek, który jest być może zupełnie nie potrzebny? Jeżeli ma obawy, niech skonsultuje się z lekarzem. Tym bardziej, że jest po jednej ciąży biochemicznej.
 
A jesteś lekarzem, że stwierdzasz, że nie zaszkodzi? Skoro można go brać od tak, to dlaczego nie zapisuje się go każdej ciężarnej z automatu? Albo nie jest dostępny bez recepty, żeby każda mogła sobie od tak kupić jak witaminy? Poza tym, po co brać lek, który jest być może zupełnie nie potrzebny? Jeżeli ma obawy, niech skonsultuje się z lekarzem. Tym bardziej, że jest po jednej ciąży biochemicznej.
Wreszcie ktoś to napisał. Szokujące jest to, że można na podstawie „własnych doświadczeń” przepisywać obcym ludziom leki w internecie nie będąc lekarzem! „Mój lekarz powiedział” - tak powiedział w konkretnym przypadku wypisując receptę swojej pacjentce. Nie powiedział „idź i lecz W Internetach z tą wiedzą, którą ci daję”.
 
A tak z innej beczki - czy wiesz co było przyczyną tylu poronień ? Ja mam za sobą trzy, żadnych dzieci 😢
A tak z innej beczki - czy wiesz co było przyczyną tylu poronień ? Ja mam za sobą trzy, żadnych dzieci 😢
A czort wie. Niby mutacje, tarczyca i inne różności. Prowadziłam ciąże na zastrzykach, witaminach i innych cudach. Dopiero jak wyluzowałam i machnęłam ręka udało mi się donosić. I to po decyzji, że nie będziemy już próbować. W styczniu poroniłam tamtego roku i nie dostałam już okresu. Jak zaszłam w ciążę podeszłam do tego bez emocji. Dopiero jak urodziłam dziecko uwierzyłam, że naprawdę się udało. Coś mnie trafiało jak czytałam żeby odposcic, a jednak to racja. A jak to zrobić. Nie wiem doszłam do takiego punktu, że było mi wszystko jedno.
 
reklama
Ciąża biochemiczna to nie poronienie. Po jednym poronieniu zrobiłabym podstawowe badania. Ciąża biochemiczna zdarza się często. Gdyby nie za szybkie testy to kobieta myślałaby, że co najwyżej się okre spoznia
 
Do góry