reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski?

Bardzo współczuję ☹️
Mi ginekolog powiedziała, że do poronienia dojdzie prawdopodobnie samoistnie..
Ale nie wiem totalnie jak się na to przygotować - co powinnam wiedzieć?
Jak liczyć na nowo cykl? Od kiedy będziemy mogli znowu zacząć się starać.. Jakie są szanse na zdrową ciążę po poronieniu?
To moja pierwsza ciąża więc mam więcej pytań niż odpowiedzi 😭
Przy takiej niskiej becie będzie poronienie samoistne. Jak dostaniesz krwawienia, to będzie Twój 1 dzień następnego cyklu. Po miesiączce idź do ginekologa sprawdź, czy wszystko się dobrze oczyściło. Jeżeli nie będzie przeciwwskazań, to myśle, że możecie się starać od następnego cyklu, powodzenia 😚
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Od kilku dni mam dość dziwne skurcze, okropnie wrażliwe piersi, ból w dole pleców.
Dzisiaj z rana zrobiłam test i… chyba mamy dwie kreski! 🥺
Dzisiaj 31 dzień cyklu (cykl trwa około 35dni).
Powiedzcie mi proszę czy nie wariuje i kiedy najlepiej pójść na betę?
Z góry dziękuję!!!
Cześć dziewczyny, przychodzę z aktualizacją.
W niedzielę doszło niestety do poronienia :(
Wczoraj badałam betę, która wskazała 78.1, więc niestety wzrosła od ostatniego badania ( 02.01.24 : 62.2).
Byłam dzisiaj na wizycie u ginekologa. Powiedział że prawie całkowicie się oczyściłam, ale martwi go przyrost bety ☹️
Powiedział że jeśli nie zmaleje to czeka mnie łyżeczkowanie…
Dzisiaj wieczorem idę zbadać betę a jutro wizyta ponowna u ginekologa, żeby skonsultować sytuację.
Trzymajcie proszę kciuki 🥺
 
Cześć dziewczyny, przychodzę z aktualizacją.
W niedzielę doszło niestety do poronienia :(
Wczoraj badałam betę, która wskazała 78.1, więc niestety wzrosła od ostatniego badania ( 02.01.24 : 62.2).
Byłam dzisiaj na wizycie u ginekologa. Powiedział że prawie całkowicie się oczyściłam, ale martwi go przyrost bety ☹️
Powiedział że jeśli nie zmaleje to czeka mnie łyżeczkowanie…
Dzisiaj wieczorem idę zbadać betę a jutro wizyta ponowna u ginekologa, żeby skonsultować sytuację.
Trzymajcie proszę kciuki 🥺
Przykro mi 😥 daj znać jak beta i co mówi lekarz 🫂
 
Cześć dziewczyny, przychodzę z aktualizacją.
W niedzielę doszło niestety do poronienia :(
Wczoraj badałam betę, która wskazała 78.1, więc niestety wzrosła od ostatniego badania ( 02.01.24 : 62.2).
Byłam dzisiaj na wizycie u ginekologa. Powiedział że prawie całkowicie się oczyściłam, ale martwi go przyrost bety ☹️
Powiedział że jeśli nie zmaleje to czeka mnie łyżeczkowanie…
Dzisiaj wieczorem idę zbadać betę a jutro wizyta ponowna u ginekologa, żeby skonsultować sytuację.
Trzymajcie proszę kciuki 🥺


Przykro mi bardzo :(
A przed poronieniem ostatnią betę badałaś tylko 2 stycznia? Bo jeśli przyrastała nieprawidlowo to wciąż od 2 stycznia do poronienia mogła nieco wzrosnąć i zbadana wczoraj beta może być malejącą z wyższej wartości niż była 2 stycznia. Koniecznie sprawdź czy spada z tych 78.
I ślę wirtualne przytulenie 🫂
 
Przykro mi bardzo :(
A przed poronieniem ostatnią betę badałaś tylko 2 stycznia? Bo jeśli przyrastała nieprawidlowo to wciąż od 2 stycznia do poronienia mogła nieco wzrosnąć i zbadana wczoraj beta może być malejącą z wyższej wartości niż była 2 stycznia. Koniecznie sprawdź czy spada z tych 78.
I ślę wirtualne przytulenie 🫂
Beta kształtowała się tak :
29.12.23 : 40,4
32.12.23 : 58,72
02.01.24 : 62,2
09.01.24 : 78,1
Faktycznie może być tak jak piszesz, mam ogromną nadzieję! 🤞🏻
Ale generalnie czuję się spokojniejsza i zaopiekowana po dzisiejszej wizycie u ginekologa. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, był bardzo empatyczny. Poinformował odrazu, że jeśli wyjdzie mi pozytywny wynik testu przy przyszłych staraniach, to mam biec do ginekologa i prosić o skierowania na wszystkie badania, aby sprawdzić czy nie będę musiała brać leków na podtrzymanie ciąży.
 
Do góry