reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dyskopatia a porod

Mam pytanie.Co wy kobiety tak chcecie porodu naturalnego?czy są po CC komplikacje,czy boicie się operacji?Ja jak bym mogła ten 3ci co bedzie zamieniła na cc,szybko bez bólu wielorodzinnego bez traumy.
Po cc dluzej dochodzi sie do siebie. Mojej kolezance rana ropiala, innej rozeszly sie szwy. Sama mam 38 lat, jestem w 27tc, dyskopatie w 2 kregach, duza skilioze i boje sie ze lekarz zabroni rodzic SN. Czas u mnie na konsultacje. Pierwszy krazek wysunal mi sie wlasnie po porodzie, ale to bylo 10 lat temu. Rowniez boli mnie krocze, mam rozejscie spojenia lonowego jak w pierwszej ciazy. Same "uroki", ale moj kregoslup zle zbosi wszelkie ingerencje. Bardziej boje sie powiklan po cc i znieczuleniu niz samego porodu. Mialam kilka lat temu punkcje kregoslupa z duzymi powiklaniami, takimi ze nie mogli mnie pionizowac. 11 dni w szpitalu. Porod przy tym to byl niewielki bol... nie jestem przeciwniczka cc, sama boje sie porodu to naturalne. Ale nie ma zlotego srodka
 
reklama
Do góry