reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

reklama
Byłam wczoraj u kuzynki, która ma termin na początek lipca. Widzimy się średnio raz na pół roku, więc miałyśmy sporo do nadrobienia. No i pokazała mi kolekcję ubranek ;D Zapowiedziałam już mojemu, że mam w nosie wszelkie przesądy i zaczynam kupować ciuszki i inne drobiazgi dla mojego bobasa. Ale jakie te ciuszki były ślicznie. Najlepsze to te słodkie małe koszulki, takie maleństwa, że szok. :)
 
Hej! Ja juz chyba nie musze kupować nic dla dzidzi bo w sobote moja bratowa oddała mi chyba ze 3 siaty ubranek bo półrocznym moim bratanku Antku..wszystko jak nowe połowa wcale nie uzywana bo szybko wyrastał..wszystko takie maćupkie te body a te śpioszki urocze...
 
Witajcie wpadłam z wrześnówek! tak czytam te Wasze posty i coraz bardzej utrwierdzam się w przekonaniu że wszystko dla dzidzi trzeba zacząć kupować juz i systematycznie co miesiąc "coś"! jak się patrzy na te wszystkie ceny to :o szok,strach i wogóle!

Wkurzają mnie te wszystkie przesądy "a co będzie gdy ........."!! przecież jak tak mamy podchodzić do sprawy to tak samo jak bysmy sobie wmawiały że coś się stanie! Tym bardziej jednak wydaje mi sie, że wśród nas jest jednak większy % przeciętnych, pracujących lub nie kobitek,(przynajmniej ja się do nich zaliczam) których nie stać na to, żeby np w 8 msc pojechać sobie na zakupy za 3000zł. i kupić mebelki, łóżeczka, wózki, ubranka, kosmetki itd.itp. mnie samej wypłaty by zabrakło! :laugh: dlatego ja zaczynam ostro brać się do roboty !! moim pierwszym zakupem była pościel do łóżeczka na allegro! a następne oprócz mebelków (tzn komody z przewijakiem, łóżeczka i szafy bo kupuję zestaw, który mam nadzieję posłuży nam ładnych parę latek) mam zamiar zakupic jakieś ciuszki, moze rożek.

I tyle! no to się wygadałam !!! :laugh: :laugh: :laugh:

Pozdrawiam ciepło wszystkie sierpnióweczki!!i
 
Mycha, w ogole to sie zaczynam zastanawiac czy jednak nie kupic tego calego zestawu mebelkow, ktorcyh link podalas na innym watku :) Bo sa cudne :)
 
Sa naprawde sliczne i w sumie cena nie jest taka wysoka jak na caly zestaw. Sklepy sa w calej Polsce czy maja sprzedaz wysylkowa?
 
No właśnie te zestawy dla dzieci są sprzedawane tylko przez internet!! Dzwoniłam do sklepu w Katowicach i tam mi potwierdzili, że u nich nie można nic zamówić!!! Nie można też brać na raty bo tak chciałam wziąć! no cóż trzeba bedzie zaoszczędzić :p
 
reklama
Do góry