reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś styczeń/luty 2012.

hej
nie bylo mnie kilka dni, a to dlatego ze 25.06.2011 o 15;00 pobralismy sie , wszystko bylo przecudnie itp.... w nierdziele rodzinne poprawiny a w poniedzialek odpoczywalismy.
wiec dzis pisze :):)
przeziebylima sie mam nalot na migdalkach ale nie moge brac szkoldliwych antybiotykow wiec farmaceuta sporzadzil mi mixture( na recepte) mam nadzieje ze odzyskam glos i przetane kaszlec bo az mie w dole brzucha pobolewac zaczelo od kaszlu. jak nie przejdzie to w piatek znow pojde do lekarza, moze zmieni mi ten lek na inny.
poztym to czuje sie ok, mdlosci jakby odeszly, z nieciperliwoscia czekam na 8 lipca wtedy zobacze malenstwo na usg :):):):)
pozdrawiam was serdecznie i caluje.


 
reklama
Witaj Kochana,moje gratulacje!:-) A ja się tak martwiłam że Cię nie ma! Ciesze się że wszystko ok,tylko to Twoje przeziębienie,możesz płukać wodą z solą lub naftą oczyszczoną to sposób mojej siostry! Ja do lekarza ide już we wtorek i myśle że może dostane pierwsze zdjęcie maluszka. Chłopcy ciągle dopytują kto tam jest czy chłopczyk czy dziewczynka,bo oni woleli by siostre ja chyba też!Mnie niestety mdłości nie odpuszczają,ale naszczęście nie wymiotuje,za to smaki że ho,ho z żadnym takich nie było! Pozdrowionka i caluski!
 
witaj dorotko

Patryk tez pyta czy brat cy siostra siedzi w brzuszku:):):)
za tydzien bede miala usg zobacze jak niunia rosnie;):)
tymczasem siedze caly weekned w domu bo zapowiadaja deszcze i wichury.
pozdrawiam was serdecznie

 
Witaj Martusiu! Cisza zapadła bo chyba tylko my tu piszemy nikt więcej,a ja z moim mężem robimy maly remoncik przed przeprowadzką jedzimy za wyp. łazienki i kuchni bo to w zasadzie robimy od podstaw!Tak naprawde to robi mój mąż ,a ja musze asystować! dzwoniłam wczoraj do mojego gin i wizyte przełożył mi na piątek juz się nie moge doczekać! Pozdrowionka!
 
hejka! już po wizycie,fasolka rośnie ma już 20mm,serduszko sobie ładnie puka,no i strasznie ruchliwa!doktorek powiedział że wszystko ok! byłam bardzo zdziwiona jak zaproponował mi przyjście po skierowanie na badania do ośrodka żeby nie trzeba było płacić!Ja czuje się ok mdłości ustały,ale mam niestety straszne wzdęcia szczególnie wieczorkiem normalnie jakbym połkneła globusa! pozdrowionka!
 
hej
ja tez bylam u ginekologa
malenstwo ma 52mm, niczego mu nie brakuje podskkuje na monitorze:):) ale naturalnie ja nie czuje ruchow;):)
wszystko jest ok
mam zrobic badanie na paozyta toksoplazmoze, i 2 sierpnia znow na usg:):):)


 
laseczki kochane
przez tydzien nie bedzie mnie na forum bo jade do rodzinki ma male wakacje a nie mam tam internetu.
odezwe sie jak juz wroce albo jak bede miala mozliwosc korzystania z internetu.
pozadrawiam i caluje.
 
reklama
Witaj! u nas wszystko ok! zaczyna mi się troche okrąglić brzuszek szczególnie wieczorkiem i tak mi ogólnie jakoś ciężko!My z moim mężem remontujemy piętro u moich rodziców,mamy się tam zamiar pod koniec sierpnia przeprowadzić do większego,bo teraz mamy we czwórke jeden pokuj i kuchnie i łazienke wspólną z teściowa. We wtorek ide do lekarza na wizyte,mam nadzieje że wszystko będzie ok,a raczej jestem przekonana że wszystko jest ok!Mdłości mineły i ogólnie jest dobrze żadnych objawów ciąży tylko dopada mnie choroba lokomocyjna! Pozdrowienia!
 
Do góry