• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Dzidziusiowe zachcianki

reklama
Mama Boo pisze:
Ja chcę słodkiej pomarańczy a nie chce mi się iść do sklepu :(
mąz kuppił wczoraj pomarańcze i mnie sszlag trafił dosyć że po obraniu przypominały wielkością mandartynki-skóra jak na byku to były jakieś bez soku wysuszone i gorzkie fuj a z wierzchu tak ładnie wygladąły
 
uuuuuuuuuu kinga widzę że preferujesz ten sam zestawik co ja mandarynki+rosołek pychota i zupełnie nie rozumiem jak mój mąż mówi że nie może na to patrzeć ??? ;D ;D ;D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry