reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe zachcianki

Niespodziewanie dla samej siebie pochłonęłam dzisiaj w pracy pączka z bitą śmietaną i czekoladą :o
 
reklama
a mi wróciły cholerne nudności ale to chyba ze stresu mój ojciec od 8 rano ma operację :( boję się bardzo napomoc!!
 
Agao, trzymam kciuki bardzo mocno! Może wyjdź z domu jak możesz, na jakiś spacer. Bardzo dobrze Cię rozumiem. Pozdrawiam.
 
dzwoniłam właśnie do lekarza do bydgoszcy tata jest po operacji na razie bez komplikacji byle tak dalej ale jest naćpany tymi środkami ::) (operacja neurochirurgiczna na mózgu) masakra trzymajcie kciuki żeby dalej było dobrze
 
Świetnie, agao! Teraz to weź parę głębokich wdechów i zrób coś relaksującego dla siebie i dzidzi :)
 
reklama
Do góry