reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe zachcianki

Nic ze lodowka pelna-nie bylo szyneczki,wiec skoczylam do miesnego,a raczej do 4 miesnych za chudziutka gotowana szynka-taka jestem wybredna :laugh:
 
reklama
z tego co słyszałam to chyba chodzi o te zbierane samemu lub przez tych co stoją przy drodze bo można zjeść coś niepewnego i nie przeżyć
z tego co mnie uczą twierdzą że grzybki są ciężkostrawne i poza tym mają dużo witamin z grupy B
 
agao pisze:
z tego co słyszałam to chyba chodzi o te zbierane samemu lub przez tych co stoją przy drodze bo można zjeść coś niepewnego i nie przeżyć
z tego co mnie uczą twierdzą że grzybki są ciężkostrawne i poza tym mają dużo witamin z grupy B

dzieki za informacje :D
 
ara ja wyczytalam ze sie nie powinno tylko dlatego ze sa ciezkostrawne,ale za mna chodza juz od tygodnia-jajecznica z grzybkami,ale nie mam z kim do lasu sie wybrac.......w sumie moge kupic na targu
 
azik pisze:
jakie strawne by nie były - ja wcinam trzeci słoiczek w occie ;)

no to mi smaka narobilas...az mi slinka pociekla ;)
a i przekonalam sie przy kroryms z kolei razie wymiotowania ::) ze cebula jest chyba bardziej ciezkostrawna niz na przyklad pieczarki ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Mnie naszło na sernik. ;) Jeden upiekłam w sobotę po poludniu, wczoraj w południe juz nie było - dziś zrobiłam powtórkę - własnie stygnie, a mnie skręca ;D
 
Do góry