reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

Hej kobietki. Mój Dawid śmiga na dwóch kółkach od zeszłego lata :tak:, na 16 jeździ, 18 jeszcze ciut zbyt wysoka ;-)
 
reklama
Ja właśnie planuje kupić małemu nowy rowerek, tylko nie wiem czy 16 czy 18?
Liwia jeździ na 20'', dostała na 5 urodzinki.
 
spieszę pochwalić że Oli w dwa dni nauczyła sie jeżdzic na dwóch kółkach:tak::-)ma stary rowerek chyba 16 albo i jeszcze mniejszy i ma obiecaną na urodziny nowa furę:-Dpowiedziałam jej że jak sie nauczy najpierw na tym starym to nowego juz nie obije hehehe no i powiem Wam że ani razu nie upadła a ja asekurowałam ja tylko pierwszego dnia.Nazajutrz juz chciała sama ćwiczyc a teraz juz śmiga bez problemu:rofl2: tak więc kupimy jej 20 na urodziny 2 czerwca a na Dzień Dziecka oboje dostana od nas Papużkę obiecana i wyczekaną.Mielismy od stycznia Dzwońca (Filipa) ale 18 kwietnia Oliwia uroczyście wypusciła go na wolność i teraz klatka czeka na nowego lokatora:laugh2:
 
no to brawa dla olenki :-):tak:, zuch dziewczyna :-)

dawid ma 16 poki co i jest dobra dla niego. ostatnio go wkoncu zmierzylam i ma 117 cm wzrostu i wazy 20 kilo ;-). a z nowosci to ruszaja mu sie dwie dolne jedynki i jest z tego powodu przeszczesliwy, pierwsze mleczaki mu wypadna :-D

ps. sorki za lierowki ale jeden na cycu mi siedzi ;-)
 
moje dzieci aktualnie:)
img3105tapeta.jpg
 
Ostatnia edycja:
Oleńka ma wzrok łobuziary hihi :-D

a to moje urwisy :tak:
 

Załączniki

  • 28.04.2010 024.jpg
    28.04.2010 024.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 155
  • 1.04.2010 006.jpg
    1.04.2010 006.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 168
  • 2.04.2010, piewszy mleczak 005.jpg
    2.04.2010, piewszy mleczak 005.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 155
dorotka rzeczywiście chudzinka z tego twojego straszaka:tak:za to maluszek jest przesłodki:-)no gratulacje z okazji pozbycia sie pierwszego mleczaka:rofl2:
 
u Oliwii sie trzymają.co jakiś czas każę jej poruszac i sprawdzic czy nic sie nie szykuje,ale za to mam pewna obserwacje dotyczącą górnych jedynek... od dłuższego czasu (kilka lat nawet) zauwazam postepujące wycieranie się tych ząbków w góre i do środka tak, że są coraz krótsze i skośne do wewnątrz:nerd:dentystka nie stwierdziła jednoznacznie czemu tak sie dzieje.Coś bąkneła że to normalne ale jakoś tak jakby pierwszy raz widziała takie dziwo;-)jak tam jedynki Waszych "prawie" 6 latków??
 
reklama
hmm, dziwna sprawa. u Dawidka zęby wyglądają cały czas tak samo :tak:. mam nadzieję, że będzie miał stałe tak samo ładne jak mleczaki :-p
 
Do góry