reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

wpadam dać nać co u nas:tak:
Dawid czuje się lepiej ale nadal ma zdeformowane migdałki, chyba potrzebowałby coś wziewnego bo antybiotyk nie pomaga :no:. Michaś znowu niespokojnie spał w nocy, ale ogólnie nie jest źle ;-). Nadal walczymy z ciemieniuchą :-(. Pomimo mycia mu głowy specjalnym szamponem i nakładania oliwki i wyczesywania jeszcze temat pozostaje. Jest już dużo lepiej, ale jeszcze długa droga przed nami. Coś ciężko mu to schodzi :dry:. Rana po operacji super się zagoiła, jest w zgięciu fałdki hehe więc nawet nie widać że było tam jakieś cięcie :-). Jedynie jeszcze nie wszystkie szwy na jąderku zniknęły, ale nie jest tam już tak twardo :tak:. A ja? Walczę o spokój i choć chwilkę dla siebie :confused:
Acha, Dawid daje ostro popalić. Wszystko jest na nie, fochy i naburmuszona mina, bądź histerie to już codzienność :cool:
 
reklama
dorota Marcel tez miał kilka miesięcy problem z ciemieniuszka ale u nas to było na tle alergicznym... czy i u was czasem tego problemu nie ma?No bo skoro cięzko wam sie jej pozbyc (np jesli często wraca jak to było u nas) to moze tu jest pies pogrzebany??Ja robiłam małemu okałdy z oleju hmmm zapomniałam nazwy, ale nasaczałam nim flizelinę i przykładałam na pół godziny do główki pod czapeczkę.potem wyczesywałam co sie dalo i myłam główkę (po kilka razy nawet dziennie) z czasem przesło, poszło i nie wróciło;)
 
Niekat bardzo możliwe, bo on ogólnie ma problemy skórne :dry:. Pozostaje tylko czekać aż problem wreszcie zniknie :tak:

A co u was kobitki?
 
marcel był atopkiem do pierwszego roku zycia.Potem mineło jak reka odjął i nwet spokonie nabiał jadł bez probemów co wczesniej było nie do pomyslenia!wiec pewnie i u Was w końcu problemy miną.przyjzyj sie swojej diecie jesli karmisz Michałka piersią bo mozliwe że cos go uczula z jedzenia, albo proszek może zmieniłaś?? w najgorszym przypadku alergolog,ale jesli niec wiecej mu nie dolega to pewnie minie niedługo i juz;)
 
Wykluczenie mleka krowiego i białka nic nie pomogło, proszki zmieniałam kilkakrotnie, też bez rezultatu. Oby z czasem samo mu przeszło...
 
znów przycichło...
bohaciefka jak sie czujesz?mam nadzieje że chociaz fizycznie doszłas już do siebie:sorry2:no i pewnie twoje dwa Słonka nie pozwalają Ci na smutne mysli:blink:
Doszłam do siebie, choć tęsknota wraca w wolnych chwilach. Córki zajmują czas i dają tyle radości ( i nie tylko:zawstydzona/y:), że nie potrzebuję żadnej terapii etc.
Tylko nie wiem czy zdecyduję się na ten kolejny raz...

dorota - moja Gaba ma też napady złości i histerii (z błahych powodów), np. wczoraj zrobiła awanturę bo nie mogła zdjąć spodni przez kapcie zapinane (kiedyś kupiłam za duże a teraz jak znalazł do przedszkola) bo nie chciało Jej się zdejmować kapci. I tak się darła, ze popuściła w majtki... Nosz nie wiem co się dzieje:confused:. Chyba taki okres...
 
U nas zdarzają się napady złości, ale je szybko tłumimy.

Pokazywałam wam moją Liwcie jak wyrosła z rowerka? W tamtym roku rowerek był dobry a teraz prosze jak wygląda :D Trzeba podregulować.

rower.jpg
 
scarlet - łoł!!!!!!!!!! Ale wyrosła!!! I radzi sobie na 2 kółkach:szok::szok::-D:-D zuch dziewczyna!!!
dorota - zdrówka dla chłopców.

Dziewczyny spokojnych świąt bo wesołe i tak są:-):-):-). Zdrówka i dobrego humoru!
 
reklama
scarlet - łoł!!!!!!!!!! Ale wyrosła!!! I radzi sobie na 2 kółkach:szok::szok::-D:-D zuch dziewczyna!!!
dorota - zdrówka dla chłopców.

Dziewczyny spokojnych świąt bo wesołe i tak są:-):-):-). Zdrówka i dobrego humoru!


Dzięki. No tak już jeździ od dawna, młody też. Potem wkleje może fotke.

Mam fotke.

rowerzysta2.jpg


Jeździ teraz na różowym, bo Liwci stary rowerek jest jakiś wyższy niż jego, chociaż też 12''. Wydaje mi się, że też już na niego za mały. Jeździł na 2 kółkach w wieku 2,5 roczku :szok:
 

Załączniki

  • rowerzysta2..jpg
    rowerzysta2..jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 81
Ostatnia edycja:
Do góry