reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

reklama
bardziej mi chodziło że oboje maja takie samo policzki że z profilu to jak to samo dziecko tylko w innym wieku:sorry:szczupaczek to jest i to widac tylko te policzki takie ma do wycalowania:tak:
 
OLIWIA: nalesniki z cukrem, spagetti, ziemniaczki z piersią z kurczaka, buraczki, kiszkone ogórasy, KULKI NA MLEKU, placki ziemnaczane z gulaszem, zupy byle bez zielonego, miód, nutella, a ostatnio hitem jest bułka z serem i... cukrem:eek:
MARCEL:naleśniki z cukrem (byle nie z dżemem bo nie lubi), spagetti (uwielbia), zupki prawie wszytskie i prawie ze wszytskim, ziemniaczki z mięskiem jakimkolwiek, ryż z czymkolwiek (Oli też), PŁATKI KUKURYDZIANE moga byc same lub z mlekiem, nutella, miód, placki zienniaczane z czymkolwiek - generalnie lubi prawie wszystko prócz dżemu.
To sa ich ulubione dania, które najchętniej zjadaja ale nie pogardzą innym posiłkiem. Marcel ma wiecej dań które zje i lubi Oliwia jest bardzej wybredna.No i Oli ma problem z zupami generalnie od samego początku - wolu drugie danie.
A i oboje lubia tosty:tak:żadne nie lubi grzybów:-(
 
tosty robie na dwa sposoby:
1. w tosterze pionowym- chlebek tostowy smaruje z obu stron maselkiem i posypuje lekko czosnkiem w granulkach (lub samo masełko)
2. w sandwichu - tostwy lub każdy inny nawet bułki (generalnie pieczywo któe jest powiedzmy wczorajsze;-)) smaruje masełkiem wewnątrz i zewnątrz a w środek ser żółty i kiszony ogórek jak ktos ma ochotę.W tym wariancie mamy duzo mozliwosci kombinacji zalezy co jest w lodówce bo i z szyneczką smakują pycha:-p
spagetti jemy z mięsem i sosem Napoli:-)czasem parmezan na wierzch:tak::-p
zapomniałam dodac ze u nas wszyscy tez uwielbiaja lasagne:tak::-)wiec raczej jadamy po włosku jak juz coś pichcimy przy niedzieli:sorry:;-):-)
 
O! Temat jedzenia :).

Gabrysia - pizza, spaghetti, rosół, barszcz czerwony z pasztecikiem, ogórkowa, pierogi ruskie ze śmietaną, placki ziemniaczane, ryba w sosie śmietankowo-koperkowym, zapiekane ziemniaki, zapiekanki z chleba, szynki i sera żółtego, kasza kuskus z duszonym mięsem i buraczkami, płatki kukurydziane z monte, dżem jagodowy i malinowy, miód, nutella, parówki z ketchupem, jajko sadzone, ogórki kiszone, z owoców uwielbia brzoskwinie.

Małgosia - póki co to wszelkie warzywa z mięskiem ale bardzo smakuje Jej zupka pomidorowa z pulpecikiem lub ziemniaczki z rybką, jabłko z bananem i jogurtem naturalnym oraz winogrona i pomarańcze. Natomiast nie lubi jajecznicy i kaszek.

A ja uwielbiam kiwi i mandarynki. Kiwi w pierwszej ciąży, mandarynki w drugiej a razem w trzeciej:tak:. I mięso!!!! A dzisiaj zajadałam się ogórkami kiszonymi. Na słodycze nie mam ochoty (he, he, może zbyt dużo nie przytyję).

Niekat - Gabrysia nie cierpi grzybów i nie zje żadnego dania nawet z odrobiną grzybka.

Scarlet - rodzina już się oswoiła choć jakoś teść tylko najczęściej wpada na małą kawkę:-).
 
Wczoraj wielkie przemeblowanie w pokoiku Oliwii.Przestawione nacięższe meble jak łózko i komoda, wyniesione zabawki które leża od miesięcy nie ruszone (łóżeczko zabawkowe pełne lalek Barbie) i najwazniejsze.... przeprowadzka Marcela do pokoiku.teraz rodzeństwo spi sobie razem i chyba im sie podoba bo rano trzymali sie za rączki:sorry2:Za jakiś czas wstawimy w miejsce łóżeczka antresolę domontowaną do tapczanu Oliwii i bedzie lux:tak:cos w tym stylu łóżko karol jednoosobowe wysokie, PIĘTRUS - SKLEP.meble.pl
bałam się że Marcel bedzie chciał sie bawić ale po kilku upomnieniach zwyczajnie połozył sie i zasnął:eek:
 
reklama
Do góry