reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

no mnie Oli spokojnie pod pachę wchodzi:tak:;-)
Scarlet ten kolaż zimowy jest super!Najbardziej mi sie podoba fotka Ola na sankach z takimi czerwonymi polikami i nózkami w powietrzu heheh świetna!:-D to czarno-białe też cudne:sorry2:na pocztówkę:sorry2:
 
reklama
no mnie Oli spokojnie pod pachę wchodzi:tak:;-)
Scarlet ten kolaż zimowy jest super!Najbardziej mi sie podoba fotka Ola na sankach z takimi czerwonymi polikami i nózkami w powietrzu heheh świetna!:-D to czarno-białe też cudne:sorry2:na pocztówkę:sorry2:

Dzięki :)
Mi już Liwcia pod pache nie wchodzi i martwie się że zaraz będzie na mnie z góry patrzyć :-D. A ty ile masz wzrostu?

Olek robi kupki bardzo często i narzeka że go boli a przed chwilą zrobił z krwią!
 
Ostatnia edycja:
ja mam 168 cm wzrostu i kiedy Oli sie do mnie przytula przodem moze spokojnie uciąć sobie drzemkę na moich piersiach heheheh;-)
to niedobrze ze takie robi kupki, ale ta krewka to pewnie zmęczenie jelita poc zestych wypróznieniach.Jesli jednak to sie powtórzy lepiej powiedz o tym lekarzowi.No i zastanów się co mu zaszkodziło_Oli wczoraj wymiotowała ale okazlo się że po prostu wypiła za duzo słodkeigo napiku u babci a ona ma delikatny żołądek.Po poludniu było juz ok. Moze i Olkowi cos nie tak się strawiło i teraz go męczy:-(
 
Witajcie Dziewczyny!
Scarlet :-) - jak wszystko szczęśliwie się potoczy to w październiku zostanę mama po raz trzeci:-). Póki co to koniec 5 tygodnia.
 
bohaciefka to czemu chwalisz się tylko scarlet?!:cool:my wszytskie sie cieszymy:tak::-)Gratulacje i oby sie fasoleczka rozwijała zdrowo w Twoim brzuszku!
 
bohaciefka to czemu chwalisz się tylko scarlet?!:cool:my wszytskie sie cieszymy:tak::-)Gratulacje i oby sie fasoleczka rozwijała zdrowo w Twoim brzuszku!
Sorki niekat:zawstydzona/y:, pochwaliłam się wszystkim a Scarlet wymieniłam jako że ma trójeczkę i że ja do tej gromadki mam szansę dojść:zawstydzona/y:. Użyłam nie tej kolejności słów:tak:.
A pewnie że chwalię się wszysrkim:-D, rodzinkę zamurowało i podczas przyjęcia urodzinowego mojego M zapadła cisza jak makiem zasiał:szok:. Chyba już się otrząsnęli:baffled::baffled::baffled:, najentuzjasyuczniej zareagowały moje psiapsiuły:-).
 
bohaciefka to może tym razem będzie chłopak :) a jak nie to też super. Dziewczynki są fajne ;)

Moja mama jak jej Liwcia powiedziała o tym, że będziemy mieli Zuzie to ręce załamała. Liwcia była zdenerwowana, że babcia się nie cieszy. Jak zadzwoniłam z tą wiadomością do swojej babci to mi wykład zrobiła na temat zabezpieczania się i wręcz nakrzyczała na mnie. Koleżanka, która ma trzy córki buchneła śmiechem a inna dzwoniła i mówiła że całą noc nie spała tylko myślała o mnie jak ja sobie poradze. Jakby to jakieś nieszczęście było. tylko rodzina męża się cieszyła. Liwcia zadzwoniła do babci w dzień babci i powiedziła, że będziemy mieli Zuzie :) Teściowa się cieszyła i oczywiście uwierzyła i była przekonana, że będzie Zuzia :)
W pierwszej ciąży byłam pewna, że będzie Liwcia, potem wszyscy mówili, że będę miała ubranka po Liwci a ja, że się nie przydadząędzie chłopak i wszyscy się śmiali, oprócz teściowej i był Olek i teraz Zuzia, tak jak myślałam. Wszystkie dzieci wyszły mi tak jak chciałam. Tzn od początku chciałam chłopca, ale jak zaszłam w pierwszą ciąże, to wiedziałam, że będzie dziewczynka i bardzo jej chciałam. Takie przeczucia...
 
reklama
scarlet super zdjęcia masz w podpisie:tak:teraz jeszcze wyraźniej widac że Zuza i Olo sa do siebie bardzo podobni - oboje tak samo pulpeciaści;-):-)
 
Do góry