reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci z czerwca 2004

reklama
no to pozostaje mi miec nadzieję że Oliwii nie przejdzie;-)poza tym to nie bedzie typowe łozko piętrowe a ta antresole bedzie mozna zdemontowac na osobne lózko:tak:jakby co:-p:-)
 
Hej. Już po zabiegu ( Michaś miał przepuklinę pachwinową). Wszystko poszło dobrze, przepukliny nie ma i jąderko sprowadzone na właściwe miejsce (bo miał na wysokości pachwiny). Mały czuje się dobrze.
Od piątku Dawid na antybiotyku. W sobotę wylądował w szpitalu bo z gardła rano poleciała krew. Krew i rentgen wyszły dobrze, więc wrócił do domu tego samego dnia.
Michaś wciąż chce się tulić do mnie więc zmykam

Sorki, że tylko o sobie. Czytam was ale nie wyrabiam z odpisywaniem :sorry:
 
dorotka cieszę sie ze wszytsko się dobrze skonczyło u Michasia i oby Dawid sie nie rozchorowałm na dobre.
U nas Oli cos zaczyna pokasływać i w tym tygodniu była tylko dwa razy w przedszkolu.Marcel sie trzyma dzielnie i tylko troszk e mi cieknie z noska ale glównie podczas płaczu:-p
po tych kilku dniach juz sie przyzwyczaił i nie ma wiekszych problemów z zaśnieciem.tylko lepiej mu to wychodzi jak Oliwii nie ma w pokoju;-)
Oli ostatnio zaczeła mi śpiewać piosenke z reklamy syropu Imunaron: "bardzo lubie Imunaron co ma samie zioła... itd" na melodie "Mam chusteczke haftowaną" a najgłosniej końcówkę" a mamusi bo mnie kocha buzi podaruję!" - i w tym momencie zostaję obsypana calusami.Więc cykl sie zamyka: najpierw głuchota totalna na moje polecenia a potem wybuch nieokiełznanej miłości i obrazki pełne serduszek:sorry::rofl2:
 
Niekat Dawid zachowuje się identycznie. Najpierw uparty jak osioł i wredny jak tylko może, a jak mu powiem, że mi bardzo przykro, że się tak zachowuje i jestem smutna to zaraz chce się przytulać i pyta się czy może mi być w czymś pomocny ;-)
 
dorota - cieszę się, ze wszystko poszło dobrze, zdrówka dla Michasia i całej rodzinki.


Niestety nie udało się. Mój maluszek nie utrzymał się i poroniłam tydzień temu. Dochodzę do siebie choć tak szybko ucieszyłam się z kolejnego dzieciątka. Choć wywołał poruszenie w rodzinie i wśród znajomych to przez Nas rodziców był wyczekiwany i kochany...
 
przykro mi że tak sie stało... troszke wiem co czujesz.Choć Wy juz sie cieszyliście myślą o maleństwie, a mnie nawet to nie było dane... najważneisjze że wiecie już ze jesteście gotowi na trzecie dziecko
 
reklama
znów przycichło...
bohaciefka jak sie czujesz?mam nadzieje że chociaz fizycznie doszłas już do siebie:sorry2:no i pewnie twoje dwa Słonka nie pozwalają Ci na smutne mysli:blink:
 
Do góry