reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieciaczki 2010 - Kontynuacja Twoja - Ciaza!!!!

AlEkSaNdRa_M

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Grudzień 2010
Postów
21
tu Ola.......................
dziewczyny tutaj...tutaj!!!!!!!!!!1

Justynko jak masz moze jakis inny kontakt z dziewczynami z listopada, to przekaz im o naszym nowym forum.....moga zalazyc osobny watek, albo przylaczyc sie do nas!!!!!!!!!!!

czekam na Was!:-D
 
reklama
Hejka. Juz sie zalogowalam. Oczywiscie napisze do paru osob, z ktorymi mam kontakt.
Jednak byc moze twoja ciaza ma tymczasowe problemy z serwerem? zobaczymy...

To faktycznie w Chicago ogromna zima! A ja glupia myslalam ze tylko w Pl tak mrozno ;)

Co do twoich obaw - Dzieci zwiekszaja sobie porcje mleczka. Zatem daj Alicji wiecej czasu, a zobaczysz niedlugo bedzie oprozniac twoje 2 piersi. Jest rowniez szansa ze masz wiecej pokarmu niz ona potrzebuje;) Tez sa takie przypadki, ze kobieta ma tyle mleka ze moglaby blizniaki wykarmic ;)
Ja rowniez mam na razie sporo mleka i niezle zapasy w lodowce, gdyz Klaudia nie zjada tyle co ja odciagam;)

Pozdrawiam
 
hej dziewczyny :-)
sorki że tak z marsza, ale muszę was przenieść , nie daleko tylko nieco wyżej do działu "mamuśkowo"
mam nadzieję że nie macie nic przeciwko, ale tam pisza grypy mamusiek:tak: więc to raczaej konieczność;-)
 
vikamciag nie ma sprawy...chyba sie polapiemy :tak:

Justynko cisza wiec mozemy pisac na na grudniu...zobaczymy co sie bedzie dzialo!
 
jejku Kasia! Witamy! :)
Ciesze sie ze juz jestes z malutka w domku! Ja rowniez spedzilam po porodzie pare dni w szpitalu(10dob), wiec dobrze rozumiem Cie co przechodzilas! Ech te porody, bylo minelo, teraz tylko trzeba zapomniec!
Gratuluje dorodnej coreczki! Na pewno z problemem stawow biodrowych sobie poradzicie i wszystko bedzie dobrze!

Jezeli chodzi o forum twoja ciaza, to dostalam info od Ivonki, ze sa to przejsciowe problemy i podobno wszystko w krotkim czasie ma wrocic do normy :)
Jednak zawsze chwilowo warto miec ze soba jakis kontakt:)

Co do laktacji, to byc moze sie rozbuja i dostaniesz wiecej pokarmu. Ja zauwazylam ze mi pomogla herbatka hipp na wspomozenie laktacji. Kupilam ja w aptece:))

Życze Wam aby Asia szybciutko zdrowiala i rosla w zdrowiu i szczesciu:)
 
kkasiu ale dużą córeczkę masz :) a pamiętam że jak mówiłam że mój 1 syn ważył 4510g to wszystkie w szoku byłyście a teraz macie dzieciaczki większe od mojego :) dobrze że Ci cc zrobili bo ja dziękuję naturalnie urodzić takie duże dzieciątko... :)

Justynka dzięki za informacje :) zastanawiałam się właśnie czy to forum coś nie działa czy u mnie coś nie tak....

A mój maluszek ma skazę białkową i chyba całkiem przeniesiemy się na mleko modyfikowane choć nie chciałabym tego, ale prawie już nie jem ewentualnie jakiś suchy chleb z wędliną a on co chwilę ma nitki krwi w kupce bóle brzuszka i krostki na policzkach i jeszcze ten katar który jest jak pan doktor twierdzi od alergii, przez niego mały ciężko oddycha źle mu się pije mleczko przy tym powietrza się nałyka i kolka gotowa :(
 
Cześć dziewczyny, Justynka dziekuje za info na nk. :)

Ja jak juz pisalam trafilam do szpitala 2 grudnia. Obudzilam sie przed 4 rano na siusiu, a ty nagle wody zaczely ze mnie wyplywac i to w calkiem szybkim tempie, zero boli. ubralismy sie szybciutko, podjechalismy do szpitala, po siedzeniu 2 godzin na izbie przyjec zbadal mnie lekarz i powiedzial ze mam rozwarcie na 3 cm i ze dziwne bo procz wod nie ma zadnych objawow akcji porodowej. polozyli mnie ok 7 na patologie, dali sniadanko, a na obchodzie stwierdzili ze bez wod spokojnie dobe mozna lezec. No to sobie leze ale zaczelo mnie bolec tak jak na miesiaczke, i w dosc krotkim czasie (ponad 2 godz) myslalam ze umre z bolu. zaczelam lazic po korytarzu, ale bol byl ledwo co do wytrzymania wiec chcialam isc do dyzurki pielegniarek, ale jakas polozna mnie znalazla na tym korytarzu i pyta czy boli juz, ja jej na to ze juz nie moge wytrzymac. posadzila mnie na fotelik, lekarz stwierdzil ze rozwarcie na 8 cm i biegiem na porodowke. Poszlo w miare szybciutko bo w 40 min :D ale myslalam ze z bolu nie wytrzymam. U nas szpital jest tzw. przyjazny matce i dziecku, wiec o znieczuleniu mozna zapomniec, bo kroluje matka natura.

Wiecie co, ja wiem ze dla tych poloznych takie porody to normalka, ale przyjmuja porod, trzyma mi palce w ... i robi ten masaz szyjki czy co tam i nawija z druga polozna o wyprzedazy sera w kauflandzie. potem przyszedl moj maz i lekarz i zaczeli gadac jak to sniegu nie nasypalo i ze obwodnica zamknieta :p ja tam leze i zdycham z bolu a ci takie tematy poruszaja, ze jak sobie przypomne to smiac mi sie chce z samej siebie.
 
Tolanka u nas tez male kolki sie zaczely i problemy z kupka:-/ kupilismy dzisiaj w aptece czopki viburcol i zawiesine infacol. Dzisiaj dalam Klaudii czopka i podzialal rewelacyjnie! Klaudia usnela mocno i szybko, a kupe zrobila po pachy. Polecam. Zawiesiny jeszcze nie probowalysmy.
Liza_1 Gratuluje w takim razie!!! To rewelacja ze juz masz dzidzie przy sobie. O bolu porodowym szybko zapomnisz. Napisz jak dzidzia. Jak dajesz sobie rade? jak mijaja wam pierwsze dni w domku?

Kkasia ty rowniesz napisz jak radzisz sobie z Joasia?

Pozdrawiam:)
 
Hej dziewczynki.
Mam poblem boje sie o swego wcześniaczka:(
Po jedzonku odbiło mu sie ładnie a potem zwymiotował więcej niz zjadł. Czy to moze byc wynik ze połkną katar podczas jedzenia? boje sie bo wszystko kojaży mi sie z pobytem w szpitalu. I oczka mu ropieją a sól fizjologiczna nic nie daje.
Odkąd jesteśmy na stancji mały nie ma problemu z załatwianiem sie. tu woda z innego ujęcia.
Gratuluje kolejnej rozsypanej mamusi:-D pozdrawiamy
 
reklama
Do góry