reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziewczynka czy chłopczyk?

reklama
weszlam z ciekawosci,bo ja jestem lipcowa,ale jak widze,zadna z Was nie urodzila 17 lipca.kurcze,jak ja chcialam byc lipcowka... a zostalam majowka,ktorej dziecko urodzilo sie w kwietniu :-D mial byc majowy Stas,a jest kwietniowa Marianka :-p teraz jesli zajde w ciaze,to znowu nie utrafie w lipiec,ale kto wie,moze za trzecim razem... :-p pozdrawiam wszystkie Lipcowki :-)
 
Oj Betka, żebyś Ty wiedziała jak ja bardzo chciałam utrafić w kwiecień ;) sama jestem kwietniowa :)
a z suwaczka widzę, że Twoja Córa to chyba w moje urodziny trafiła ;)
 
Ankami,trafila w 27 kwietnia,bo mi cisnienie skoczylo do 150/100 i spasc nie chcialo.moja juz swiadomie sie usmiecha,gaworzy jak nakrecona i jest super :-D Wasze jak beda mialy 2 miesiace,to tez takie beda :tak: ale poczatki byly ciezkie,bo trudno nagle sie przestawic z dnia na dzien na wstawaie co 3 godziny i inne atrakcje.
 
Betka, Marianka wiedziała co robi - trafiła w najlepszy dzień w roku! ;) uściskaj ją ode mnie. A moja Łucja dziś pierwszy raz świadomie się do mnie uśmiechnęła :)
 
Do góry