reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziewczynka czy chłopczyk?

Ja tam nie brzydnę tylko jak wszyscy mówią, wręcz przeciwnie, dobrze wyglądam i zdrowo, a mam mieć dziewczynkę, więc te wszystkie przepowiednie ludowe to wg mnie bujda na resorach! Pozdrawiam :-)
 
reklama
Może i za szybko, a może i nie, w tym tygodniu w którym miałam usg, płeć już jest wyraźnie widoczna i od sprzętu, doświadczenia lekarza i ułożenia malucha zależy kiedy można ją rozpoznac. Tak czytałam w kazdym razie. Lekarz powiedział ze dziewczynka, zobaczymy na nastepnym usg!
 
hej .Tez sie zastanawiam co bedzie , ale za ok 3tyg mam usg , wiec sie dowiem. :-) Ja tam mysle ze dziewczynka , ale moj mezus chce chlopca:-) zobaczymy. Jajwazniejsze oczywiscie ,aby bylo w pelni zdrowe. No , ale dla dziewczynki mam imie a dla chlopca nie:szok: Wiec Musi byc corcia.
 
My z mężem od początku mamy przeczucie, że będzie dziewczynka. Mówimy do dzidzi jak do dziewczynki, wybieramy imię tylko dla dziewczynki :-D Zobaczymy jak będzie naprawdę na przyszłym USG.
Znajoma powiedziała mi kiedyś, że na 100% będę miała chłopczyka bo mam ładną buzię. Na drugi dzień po tym stwierzdeniu obudziłam się cała zsypana po buzi. Trądzik jak za młodzieńczych lat ;-). Córuchna chyba zdenerwowała się, że przyrównano ją do chłopczyka hehe. Od tej pory twarz mam zoraną trądzikiem...i chyba już nie zejdzie aż do porodu.
Złośliwe to moje maleństwo! :-D
 
aaa musicie sprawdzić po lewej wiek-ile macie skończonych lat, a u góry poziomo miesiąc poczęcia.....
 
Marika, jeśli chodzi o tę tabelkę to bardzo chciałabym znaleźć się wśród tego 1%, u którego ona się nie zgadza ;)

A ten test z noworodka kiedyś robiłam i wyszło, że chłopak :) no ale...
 
reklama
Do góry