reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziewczynka czy chłopczyk?

mi chinski ksiezyc przepowiedzial wyczekiwanego chlopczyka:-)
ale zobaczymy jak to sie potoczy.. chcialabym miec kiedys tez swoja sliczna ksiezniczke :-D
 
reklama
Marika, daj spokój, nie przejmuj się tym.
To tak jak horoskopy w gazetach - chce mi się śmiać jak koleżanki w pracy czytają, a ja znam dziewczyny w magazynach które je wymyślają :-)
 
Bazylia ja jestem pod presją rodziny...wszyscy na około mówią mi o synku- wiem, niech sobie gadają itp, ale jak będzie córka to będą się" podśmiechiwać" że nie udało nam się itp...
ja to nawet bym z córeczki się cieszyła.Ola by miała siostrę a fajnie jest mieć siostrę:) a mojemu Jarkowi to na prawdę obojętnie on nie jest taki że musi mieć koniecznie syna...
 
Co Cię to obchodzi, co ludzie gadają Marika? nie przejmuj się. Tym bardziej, że nie masz na to najmniejszego wpływu, a to juz nie te czasy kiedy facet musiał mieć syna aby coś komuś udowodnić! Mój M marzy o dziewczynce i jest zajarany na maksa że będzie córeczka - a jak się okaże, że chłopak, to tak samo będziemy się cieszyć.
 
Mi z tego wychodzi dziewczynka :tak: no i dziś lekarz stwierdził że chyba??będzie dziewczynka.
Marika niema co patrzeć na rodzinkę,u mnie tesciowa się śmieje ze mój Grzesiek niemuie zrobić córy bo on ma samych braci i pewnie u nas też tak będzie.
 
reklama
Karinka ty już wiesz że na 99% będziesz miała parkę....
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy olać całą resztę niech gadaja-ale wkurza mnie jak słyszę jak gadają o moim jeszcze nie narodzonym dziecku JUNIOR!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na siłę robią z niej? chłopczyka!!!:wściekła/y::szok::laugh2:
 
Do góry