reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna krostka

Jul92ka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
53
Dziewczyny może wy pomożecie? Od urodzenia moja córka ma taką krostkę. Gdy byliśmy na szczepieniu zapytaliśmy Panią doktor co to może być. Odpowiedź była raczej z tych "dobra coś muszę odpowiedzieć " i Pani Doktor stwierdziła że to znamię. Ja jednak trochę się niepokoje, bo to nie wygląda na znamię... A Wy co myślicie?
 

Załączniki

  • 20210211_152000.jpg
    20210211_152000.jpg
    635,1 KB · Wyświetleń: 78
  • 20210211_152041.jpg
    20210211_152041.jpg
    710,9 KB · Wyświetleń: 75
  • 20210211_154141.jpg
    20210211_154141.jpg
    206,1 KB · Wyświetleń: 131
reklama
Mi to wygląda na znamię, ale wizyta u dermatologa na pewno nie zaszkodzi.
Znamiona wogóle należy u dermatologa kontrolować.
Tak, mamy wizytę u dermatologa ustalona tylko przez tą panedemie wszystko wolniej idzie i zastanawiam się czy małej szybciej nie zapisać prywatnie, bo nie wiem czy to aż tak palący problem. Dlatego odezwałam się na forum, bo może ktos mail coś podobnego.
 
Szczerze to po zdjęciu ciężko stwierdzić. Za ile macie wizytę? Jeżeli faktycznie długo musicie jeszcze czekać to idź prywatnie.
 
Tak, mamy wizytę u dermatologa ustalona tylko przez tą panedemie wszystko wolniej idzie i zastanawiam się czy małej szybciej nie zapisać prywatnie, bo nie wiem czy to aż tak palący problem. Dlatego odezwałam się na forum, bo może ktos mail coś podobnego.
Wizyta na 12.03, ale nie boli ja to ani nie swędzi więc myślała by poczekać ale może faktycznie zadzwonię o termin prywatny. Dzięki dziewczyny 🙂
 
A na kiedy masz wizytę?
Akurat mi to wygląda na znamię. A według Ciebie co innego to może być?
człowiek się naczyta w internecie o gronkowca czy czyrakach i pozniej głupieje.... Ale masz rację nie ma co i trzeba się wybrać prywatnie na wizytę i będę spokojniejsza bo ta na fundusz za miesiąc.
 
Gronkowiec i czyrak wygląda zupełnie inaczej.
Idź prywatnie, będziesz miała spokojniejszą głowę i będziesz mogła skupić się na innych sprawach.
Ja ostatnio za wizytę u dermatologa zapłaciłam prywatnie 100zł - właśnie za oglądanie znamion.
 
reklama
Gronkowiec i czyrak wygląda zupełnie inaczej.
Idź prywatnie, będziesz miała spokojniejszą głowę i będziesz mogła skupić się na innych sprawach.
Ja ostatnio za wizytę u dermatologa zapłaciłam prywatnie 100zł - właśnie za oglądanie znamion.
Dzięki za poradę, właśnie posprawdzałam dermatologów i dzwonię jak mała pójdzie na drzemkę 🙂 dzięki za radę i życzę udanego weekendu 🙂
 
Do góry