reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne objawy, ciąża czy nie?

Agnieszeek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2018
Postów
38
Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu staramy się z mężem i dziecko. Ciagle nie wychodzi... Jednak ostatnio miewam dziwne objawy. Kochalismy się z mężem w dni płodne (14 dni temu) jednak dostałam okres... Mimo to jest on dziwny. Pierwszy dzień miesiączki bardzo bolesny,w kolejne praktycznie nic nie czuje. okres zazwyczaj trwa u mnie 5-6dni a tym razem jest bardzo skąpy i jest dopiero 3 dzień a ja czuję jakby już się skończył. Dodatkowo wyszły mi wyraźne żyły na piersiach i swedza mnie okolice brodawek które dodatkowo mówią i są bardzo wrażliwe na wszelki dotyk.. Robiłam test i wyszedł negatywny. Czy to możliwe że w ciąży może pojawić się miesiączka ? Jeśli tak to dlaczego test wyszedł negatywny... Co myślicie?
 
reklama
Myślę, że to zwykle objawy miesiączki. Nie każda musi być taka sama. Być może tym razem wahania hormonów są większe. Jeżeli test negatywny i jest krwawienie to szanse są praktycznie zerowe. Trzymam kciuki by w kolejnym cyklu się wam udało [emoji110]
 
Suplementacja zawsze wskazana ,ja po dwóch poronieniach dostałam.wytyczne prenatal uno i kwas foliowy solgar ,ale tu dziewczyny piszą że swanson też dobry ....więc poczytaj i bierz ,nie zaszkodzi
 
Do góry