reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne ruchy dziecka

Kinia5792

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Grudzień 2019
Postów
62
Hej. Jestem w 22 tc. Ruchy małej czuję od 17 tc. od 2 tyg kilka razy dziennie oprócz zwykłych kopniaków czuję jakby mała miała drgawki, takie trzepotanie. Czy to normalne?
 
reklama
Hej. Jestem w 22 tc. Ruchy małej czuję od 17 tc. od 2 tyg kilka razy dziennie oprócz zwykłych kopniaków czuję jakby mała miała drgawki, takie trzepotanie. Czy to normalne?

U mnie to normalka (dzisiaj równe 35tyg).
Gin mi powiedziała że może wzdrygać rączką lub nóżką, w ten sposób ćwiczy :) (dosłownie mi zademonstrowała xD) ewentualnie Twoja kruszynka może miewać czkawkę ☺
Najważniejsze że czujesz ruchy.
Zawsze gdy masz niepewność lub wypowiedzi innych osób mogą Cię niewystarczająco uspokoić, próbuj kontaktować się z lekarzem prowadzącym.

Dodam że z każdym tygodniem zaczniesz odczuwać coraz intensywniejsze ruchy, mój akurat sam w sobie rzadko kopie, bardziej pływa i się wypina 🤣
 
Ja miałam dokładnie tak samo. Mała strasznie się wierciła i do tego te dziwne drgania. Strasznie się tym stresowałam, zastanawiałam się czy bobas w brzuchu może mieć drgawki, różne straszne rzeczy przychodziły mi do głowy... Córka niedługo kończy rok, jest zdrowa i biega po mieszkaniu jak huragan. 😂 Na moje nieszczęście jest tak samo ruchliwa jak w brzuchuo_O Teraz wiem, że niepotrzebnie się stresowałam tymi drganiami bo chyba to normalne. Jeśli bardzo Cię to niepokoi to może warto zadzwonić do swojego ginekologa, żeby rozwiał wątpliwości. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry