reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne testy ciążowe

Dołączył(a)
10 Lipiec 2021
Postów
5
Witam serdecznie!
Mam pytanie odnośnie intensywności testów ciążowych. W poniedziałek wykonałam test Clearblue i pokazał mi plusik z liczbami 1-2, później co rano wykonywałam bobo test i za każdym razem po pewnym czasie wyszła mi 2 kreska testowa ale nigdy nie tak intensywna jak kontrolna. W czwartek w dniu spodziewane miesiączki poszłam na betę hcg i wynik wynosi 30,65... Dziś z ciekawości zrobiłam inny test i wyszła bladziudka, prawie niewidoczna kreska testowa. Czy to znaczy, że może być to ciąża biochemiczna? Pamiętam że przy pierwszym dziecku kreski były bardzo wyraźnie w dniu spodziewanej miesiączki i ciemnialy z dnia na dzień A tu takie dziwne rzeczy...
 
reklama
Dopiero będę mogła ją zrobić w poniedziałek, ale najbardziej zastanawia mnie fakt, jak to jest możliwe że test wyszedł pozytywny w poniedziałek A w czwartek beta wynosiła tylko 30...
 
Dopiero będę mogła ją zrobić w poniedziałek, ale najbardziej zastanawia mnie fakt, jak to jest możliwe że test wyszedł pozytywny w poniedziałek A w czwartek beta wynosiła tylko 30...
Nie ma sensu się zastanawiać. Czasem testy bardzo blade wychodzą przy bardzo niskiej becie. Nikt Ci nie powie czy to biochemiczna czy baaardzo szybko złapana ciąża. Musisz powtórzyć betę i wtedy będziesz wiedzieć.
 
Witam serdecznie!
Mam pytanie odnośnie intensywności testów ciążowych. W poniedziałek wykonałam test Clearblue i pokazał mi plusik z liczbami 1-2, później co rano wykonywałam bobo test i za każdym razem po pewnym czasie wyszła mi 2 kreska testowa ale nigdy nie tak intensywna jak kontrolna. W czwartek w dniu spodziewane miesiączki poszłam na betę hcg i wynik wynosi 30,65... Dziś z ciekawości zrobiłam inny test i wyszła bladziudka, prawie niewidoczna kreska testowa. Czy to znaczy, że może być to ciąża biochemiczna? Pamiętam że przy pierwszym dziecku kreski były bardzo wyraźnie w dniu spodziewanej miesiączki i ciemnialy z dnia na dzień A tu takie dziwne rzeczy...
Nie wiem co oznacza u ciebie blada kreska, ale mi przez pierwsze 2 tygodnie od pojawienia się pierwszego pozytywnego testu też zawsze były bladziochy i też się martwiłam, że ciąża się nie rozwija.
A jak się okazało, rozwija się. Nawet podwójnie. Będą bliźniaki
 
reklama
Do góry