reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne testy ciążowe

reklama
Nie dotarłam do laboratorium bo dopadły mnie od poniedziałku takie wymioty, i silne osłabienie że nie byłam w stanie do łazienki się doczołgać, nie mówiąc już o wybraniu się kilku km do punktu pobrań. Testów ciążowych też już więcej nie robiłam. W przyszłym tygodniu mam umówioną wizytę u gina, zobaczymy :) Na razie mdli mnie okropnie, nawet zapach ukochanej kawy powoduje, że biegnę do toalety. Przesypiam większą część dnia. Dobrze, że mam taką pracę iż mogę sobie na to pozwolić.
 
Nie dotarłam do laboratorium bo dopadły mnie od poniedziałku takie wymioty, i silne osłabienie że nie byłam w stanie do łazienki się doczołgać, nie mówiąc już o wybraniu się kilku km do punktu pobrań. Testów ciążowych też już więcej nie robiłam. W przyszłym tygodniu mam umówioną wizytę u gina, zobaczymy :) Na razie mdli mnie okropnie, nawet zapach ukochanej kawy powoduje, że biegnę do toalety. Przesypiam większą część dnia. Dobrze, że mam taką pracę iż mogę sobie na to pozwolić.
zrób sobie lepiej test ciążowy ;)
 
Do góry