reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny wynik testu

Dołączył(a)
22 Październik 2020
Postów
8
Hej dziś rano o 8 zrobiłam test ciążowy i po 2-3 minutach był negatywny, schowałam go do torby bo spieszyłam się do pracy. Po 4 godzinach zajrzałam z powrotem i pojawiła się dziwna plama żółta a na końcu ciemniejsza w postaci ciemniejszej cienkiej kreski (zdjęcie). Czy to mogłoby oznaczać ciąże czy jednak nie i to co innego może przedostał się mocz, bardzo się stresuję, prosze o porady. O 15 zrobiłam drugi innej firmy ale byl całkowicie negatywny.
 
reklama
w zależności od producenta wynik powinno się brać pod uwagę po upływie max 10 miniut od testu. Przeczytaj co jest napisane w ulotce 😊
 
Najlepiej idz jutro na bete. Moja kreska pojawila sie dopiero po kilkunastu minutach.... niby nie powinno sie odczytywac. Zrobilam drugi test i negatywny, nastepnego dnia beta 137 ... dzis 10tc
 
Dla mnie negatyw , to kreska testowa , powtorz test, ale odczytaj w czasie podanym ,lub idz na bete , jest najpewniesza
 
reklama
Na dwoje babka wróżyła.
Nie powinno się brać takiego testu pod uwagę, żeby uniknąć rozczarowania.
Zrób betę, ona nie pozostawia wątpliwości :)
 
reklama
Do góry