reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eufemil Premium 1 czy Nan Active 1 ?

Sandra87

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2008
Postów
95
Miasto
Łódź
Mój synek miał problemy z wypróznieniem, pediatra powiedziała, że to przez mleko bebiko i powiedziała, że trzeba je zmienić. Które wybrać? Możecie mi polecić? Jak wasze pociechy się na nich chowają? Będę wdzięczna za odpowiedź.
 
reklama
sandra to lekarz powinien powiedzieć jakie mleko dla twojego maluszka moja córcia jest na nutramigenie bo ztwierdzono u niej skaze w 6tygodniu życia ale jak dzieci mają problemy z wypróżnianiem to wiem że też to mleko przepisują
 
Mój Marcinek był na Nan Activ i wszystko było super. Ono ma jakies kultury baktrii które działaja przeciw kolkom, więc żadnych kolek nie było i z wypróznianiem tez było ok, ale to pewnie zalezy od maluszka.
 
Nam dobry, naprawdę dobry pediatra polecił mleko Bebilon Komfort. Małemu super służy przez cały okres używania teraz pije już 2. Nie mięliśmy problemu ani z kolkami ani z zaparciami. Z tym , że to mleko było tylko na tzw. dopitkę Dominik jest na piersi.
 
Mój synek tez jest na piersi, a mlekiem go dokarmiam jak jest glodny. Na razie bylam zadowlona z bebiko, bo synek nie mial wczesniej zadnych problemow, wiec watpie, ze nagle przez mleko cos sie zaczelo dziac. Popczekam tydz. zmienie diete i moze bedzie lepiej. jak nie wtedy pomysle o zmianie.
 
Do góry