reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów w 14 tc?

paulina.b

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2020
Postów
99
Dziewczyny, czy farbowałyscie/ razjaśniałyscie wlosy w podobnym okresie ciazy?
Mamy za 2 tyg slub znajomych A moje wlosy są okropne. Ostatnio farbowane jakieś ponad 3 miesiące temu. Jeszcze ten okropny odrost:(
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny, czy farbowałyscie/ razjaśniałyscie wlosy w podobnym okresie ciazy?
Mamy za 2 tyg slub znajomych A moje wlosy są okropne. Ostatnio farbowane jakieś ponad 3 miesiące temu. Jeszcze ten okropny odrost:(
Malowałam na brąz w 6 tygodniu , przestałam bo wyjechałam ale nic się nie dzieje z dzieckiem i ciąża przebiega prawidłowo ale teraz po 7,5 miesiącach nie ma efektu jakby farby nigdy nie było a wręcz moje włosy zrobiły się trochę blond trochę rude :p nie wiem czy to przez ciąże czy może włosy nie tolerują i nie akceptują farby
Dziewczyny, czy farbowałyscie/ razjaśniałyscie wlosy w podobnym okresie ciazy?
Mamy za 2 tyg slub znajomych A moje wlosy są okropne. Ostatnio farbowane jakieś ponad 3 miesiące temu. Jeszcze ten okropny odrost:(
Można farbować, ale nie zawsze rozjasniacz chwyci przez hormony. Chciałam sobie zrobić blond, ale fryzjerka odradziła, bo wiele jej klientek nie miało żadnego efektu.
 
Dziewczyny, czy farbowałyscie/ razjaśniałyscie wlosy w podobnym okresie ciazy?
Mamy za 2 tyg slub znajomych A moje wlosy są okropne. Ostatnio farbowane jakieś ponad 3 miesiące temu. Jeszcze ten okropny odrost:(
Co prawda nie rozjaśniałam, ale od 12 tygodnia normalnie farbowałam farbą z amoniakiem tą samą co przed ciąża .
 
reklama
Farbowałam na czerwień od 12 tyg, przez całą ciążę co miesiąc. Wazne, żebyś robiła to w pomieszczeniu które nie jest zamknięte, żeby sie zbędnie nie nawdychać. Przez skórę nie przechodzi, więc spokojnie farbuj.
Nie chodziłam do fryzjera, bo siedzenie tam dlugo w oparach innych farbowanych powodowało mdłości.
 
reklama
Dziewczyny, czy farbowałyscie/ razjaśniałyscie wlosy w podobnym okresie ciazy?
Mamy za 2 tyg slub znajomych A moje wlosy są okropne. Ostatnio farbowane jakieś ponad 3 miesiące temu. Jeszcze ten okropny odrost:(
Malowałam na brąz w 6 tygodniu , przestałam bo wyjechałam ale nic się nie dzieje z dzieckiem i ciąża przebiega prawidłowo ale teraz po 7,5 miesiącach nie ma efektu jakby farby nigdy nie było a wręcz moje włosy zrobiły się trochę blond trochę rude :p nie wiem czy to przez ciąże czy może włosy nie tolerują i nie akceptują farby
 
Rozwiązanie
Do góry