reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

flak zamiast brzucha:(

Mi w szkole rodzenia poradzili, żeby brzuch w czasie ciąży smarować oliwka, bo wtedy skora nie traci elastyczności. I faktycznie – wszystko wróciło mi do normy. No – prawie :)
 
reklama
Ech… Dla mnie to juz za późno na to :|Może nie ma tragedii, ale po drugim dziecku nie jest dobrze… Siostra wyskoczyła z operacja plastyczna, ale nie chce z tak "błahego" powodu iść pod nóż…
 
To naprawde zazdroszcze,ponieważ w moim przypadku absoluntnie nie można mówic o tym aby oliwka miała w jakikolwiek sposób wpłynac na jędrnośc skóry.Nie tym razem...
mi też mówili żeby smarować oliwą......z olivek;))powaga.nawet dzidzię miałam tym smarować bo te olivki dziecięce to wysuszają.ale ani siebie tym nie smarowałam ani małej.czasem tylko balsamem.a mam tylko 3rozstępy na brzuchu.ale za to uda------to dopiero dla mnie porażka.nie wiem jak się pozbyć skóry wiszącej wewnątrz ud:(((no oprócz skalpela hihi
 
Serio?! Nie miałabym odwagi wysmarować siebie takim tłuszczem, a co dopiero dziecko! Ale wierze, że może pomóc ;)
Co do wiszącej skóry, to wiem o czym piszecie – tez nie chciałam tak drastycznie działać ( z resztą już o tym tu pisałam) Znalazłam informacje o „podciąganiu” skory i ostatecznie zdecydowałam się na Ultrashape i jestem bardzo zadowolona. Ale jest sporo rożnych zabiegów. Może laser Titan będzie dla Ciebie dobry :)
 
Jeśli idzie o zrzucanie wagi, to w moim przypadku nie było problemu. Mnie przeraża skóra, która nie jest już tam, gdzie być powinna :( To co mam, to już nie jest oponka - ją zwalczyłam :)
Muffinka - Powiesz na czym to polega? Gdzie robiłaś? Wole trafić do sprawdzonego miejsca…
 
W skrócie napisze, ze przy Titanie chodzi o ujędrnianie. Plus jest taki, ze nic nie boli i praktycznie nie ma żadnej rekonwalescencji :) Ja wybrałam Elite w Warszawie. Najbardziej mi odpowiadała. Nie wiem, czy maja placówki w innych miastach (nie wiem, skąd jesteś)…
 
Ja w czasie ciąży przytyłam 20 kg. Od oczątku smarowałam się kremem MUSTELA i ani jednego rozstępu. Polecam wszystkim , którzy chcą być bez rozstępów. Tanio można kupić na allegro.
 
reklama
Ech, ja w ciąży przytyłam prawie 30:((Uda zrzucałam jakieś dwa lata.Brzuch mam, choć znajome twierdzą,że nic nie widać.Owszem w jeansach i przykrótkiej bluzeczce nie widać ale jak założę satynową sukienke....trochę się odznacza.No i skóra nie jest taka jędrna na brzuchu.....ćwiczyłam ale niespecjalnie w ujędrnieniu pomogło...Ale wyciąć raczej nie dam.
 
Do góry