reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

flak zamiast brzucha:(

Droga kiwanczuk a czy mogla bys mi podac nazwe tego kremu bo ja mam wlasnie rozstepy na brzuchu i chciala bym sie tego jakos pozbyc oliwka tylko daje gladkosc skorze wiec nie wiele pomaga:(. A czy ten krem mozna stosowac na rozstepy na innych czesciach ciala i gdzie go mozna kupic. Z gory dziekuje serdecznie za odpowiedz:*.
 
reklama
Ja uwazam,ze to czy po ciazy skora na brzuchu bedzie pomarszczona czy nie zalezy od :
1.genow
2.jak duzy jest brzuch ( ja mialam bardzo duzy brzuch,jak wszystkie kobiety z mojej rodziny )
3. ktora to ciaza

Ja stosuje pilingi,kupilam takze maszer i juz widze lekka poprawe
 
Witam wszystkie mamy. Ja na swój brzuch to już nie mogę patrzeć,najgorzej jest jak siedzę w wannie,normalnie aż płakać mi się chce. Stosowałam już różne żele ,szczotki,nakładki masujące i...gucio. Inne moje koleżanki po 2-3miesiącach wracały po ciąży a ja się czuję jak jakiś odrzutek. Myślałam już o medycynie estetycznej ale raz że się boję a dwa że mój mąż by się tylko popukał w czoło. Na forum dziewczyny polecają masaże, czy to naprawdę coś pomaga? Czy któraś z was robiła sobie takie masaże w wawie?
 
Nie ma co płakać tylko zakasać rękawy i do dzieła :) Z własnego doświadczenia wiem, że dobrze dobrany zabieg może zdziałać naprawdę dużo. Już po pierwszych seriach widać dość spore efekty. Tutaj masz dość sporo rozwiązań jeśli chodzi o brzuch - Plastyka brzucha - IQ Medica Warszawa Warto wybrać się najpierw na konsultację, gdzie specjalista z tej dziedziny dobierze do Twojego ciała i problemu odpowiedni zabieg. Powodzenia :)
 
Z perspektywy czasu mogę napisać że nie taki diabeł straszny - Na skalpel się nie zdecydowałam, wzięłam się w garść i zaczęłam ćwiczyć, jednocześnie chodziłam na zabiegi ujędrniające tytan w salonie elite. Co najważniejsze Titan pozwala na niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingu bez użycia skalpelu. Więc nie można się poddawać tylko cierpliwie czekać na efekty włożonej pracy i pieniędzy :)
 
A chodziła któraś z was na endermologię w celu poprawy napięcia skóry? Czytałam wywiad z dr Markiem Wasilukiem, w którym mówił, że to przy małych problemach z wiotkością skóry pomaga.
 
A chodziła któraś z was na endermologię w celu poprawy napięcia skóry? Czytałam wywiad z dr Markiem Wasilukiem, w którym mówił, że to przy małych problemach z wiotkością skóry pomaga.


Nie niestety nie słyszałam, ale chętnie się dowiem :) uwielbiam nowinki :D. Póki co czaję się teraz na Palomar SlimLipo 3D w elite, bo jeszcze troszkę mi zwisa z przodu i nie moge tego zlikwidować kremami i ćwiczeniami
 
Ja od miesiąca ćwiczę brzuch takim specjalnym hoola-hoop z wypustkami i muszę powiedzieć, że działa !
Na początku miałam siniaki na brzuchu ale już się przyzwyczaiłam/
______________________________________________________________________
nike buty - największy wybór w sieci
 
ja jestem szczęśliwie posiadaczką prawie płaskiego brzucha po porodzie. Nie wiem, czy to genetycznie (akurat mało w to wierzę), mam wrażenie, że najważniejsze były cztery czynniki: w czasie ciąży nie pozwalać sobie na szaleństwa (jeść z głową, ale absolutnie nie żadna dieta!!!) - będzie mniej do zrzucania, karmienie piersią, nie obżeranie się po ciąży (nawet gdy podczas laktacji jest wzmożona ochota na słodycze) i trzymanie zawsze napiętych mięśni brzucha. Na początku jest to trudne, ale jak się co jakiś czas napina te mięśnie, to potem już coraz rzadziej trzeba o tym pamiętać. Jak zaczęłam jako nastolatka, tak juz potem nie potrafiłam chodzić z luźnym brzuchem. Po ciąży musiałam się uczyc na nowo, ale już widzę efekty :)

Nigdy nie byłam konsekwentna jesli chodzi o ćwiczenia, więc powyższe musiało wystarczyć ;)
 
reklama
Ja od miesiąca ćwiczę brzuch takim specjalnym hoola-hoop z wypustkami i muszę powiedzieć, że działa !
Na początku miałam siniaki na brzuchu ale już się przyzwyczaiłam/

Właśnie słyszałam, że strasznie boli na początku. Myślisz, że jest dużo bardziej skuteczne niż zwykłe hoola-hop?
 
Do góry