reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

flak zamiast brzucha:(

Ja w czasie ciąży przytyłam 20 kg. Od oczątku smarowałam się kremem MUSTELA i ani jednego rozstępu. Polecam wszystkim , którzy chcą być bez rozstępów. Tanio można kupić na allegro.


Ten krem nie pomaga nic na istniejące już rozstępy, sama też go używałam i zero efektu, pieniądze wyrzucone w błoto. Co do lipolizy laserowej to chyba jeden z najmniej inwazyjnych zabiegów i najbardziej skuteczny. Czy ktoś wie, gdzie w Warszawie są sprawdzone i dobre gabinety, gdzie można zrobić Liposhock?
 
reklama
Jak się człowiek napatrzył na liposukcję pokazywaną w tv, to taka lipoliza to lajcik:-)
Znalazłam jeszcze taki filmik, gdzie pokazują jak znieczulają do lipolizy YouTube - SlimLipo_i_Moller
Lukrecja a jeśli chodzi o liposhock, to wystarczy że w google wpiszesz nazwę zabiegu i miasto i z pewnością wyskoczą Ci gabinety, gdzie się ten zabieg robi.
Tylko nie myl lipolizy z liposhockiem, bo to dwie różne sprawy. W lipolizie stosuje się promieniowanie laserowe i odsysa się tłuszczyk, przy czym trzeba przeciąć skórę aby sondą dostać się do tkanki tłuszczowej. Natomiast liposhock jest zupełnie nieinwazyjnym zabiegiem wykonywanym za pomocą fal dźwiękowych i ultradźwiekowych. I jest stosowany do zwalczania cellulitu i miejscowej otyłości.
 
Karafka a ja myślałam, że lipoliza laserowa to właśnie też się robi urządzeniem Liposhock. Bo ja jak przeczytałam lipoliza laserowa powoduje nieodwracalne zniszczenie tkanki tłuszczowej przy użyciu światła lasera, które wykorzystując efekt optomechaniczny rozbija błony komórkowe adypocytów - nieodwracalne zniszczenie komórek przy jednoczesnym uwolnieniu zawartych w nich trójglicerydów.
 
Ja od paru dni masuje swoj brzuch takim o to walkiem

http://www.zenner.pl/Masazer_do_ciala_Y_WELLNESS_AM047-27.html

Co drugi dzien masuje brzusio domowym pilingiem z soli i mleka.Byc moze zaopatrze sie w jakis masazer do ciala lub skorzystam z uslug masazysty.Na razie w domu bede robic co moge aby poprawic wygladac skory,mam nadzieje ze beda efekty a ja bede z nich zadowolona,jesli nic mi nie pomoze to chyba wezme pozyczke i poddam sie abdominoplastyce.
Dziewczyny prosze was abyscie napisaly w jakie kremy ujedraniajace warto sie zaopatrzec.
 
Ostatnia edycja:
iza, zaintrygowałaś mnie tym "pilingiem" z mleka i soli. myślisz, że zadziała? podaj przepis :-) co do kremów ujędrniających: swojego czasu stosowałam eris, nivea, avon... najskuteczniejszy chyba był ten z avonu, ale żadnych rewelacji :-( trzy miesiące po porodzie zaopatrzyłam się w poporodowy żel mustelli. i też nie jest za ciekawie... grrr! czasem mam ochotę wziąć w łapki nożyce i wyciąć, co trzeba! ech... pozdrawiam!

p.s. zastanawiam się czy kremy ujędrniające mogą mieć wpyw na laktację...
 
iza, zaintrygowałaś mnie tym "pilingiem" z mleka i soli. myślisz, że zadziała? podaj przepis :-) co do kremów ujędrniających: swojego czasu stosowałam eris, nivea, avon... najskuteczniejszy chyba był ten z avonu, ale żadnych rewelacji :-( trzy miesiące po porodzie zaopatrzyłam się w poporodowy żel mustelli. i też nie jest za ciekawie... grrr! czasem mam ochotę wziąć w łapki nożyce i wyciąć, co trzeba! ech... pozdrawiam!

p.s. zastanawiam się czy kremy ujędrniające mogą mieć wpyw na laktację...

toja polecam go rowniez do stosowania na cale cialo,swietnie sciera martwy naskorek i pozostawia skore gladka,miekksza i mila w dotyku.A robie go tak:

2-3 lyzki soli
2 lyczeki mleka tlustego

wszystko mieszam do uzyskania konsystencji mokrego piasku,po umyciu sie zelem,wmasowuje ten specyfik kolistymi ruchami,masuje sie tym przez oklo 5 minut tak aby skora byla zaczerwieniona.
Wieczorami masuje sie tym walkiem przez 15 minut,niewiem czy to cos da,ale jestem pelna nadziei i wiary.Mysle ze warto zainwestowac w to troche czasu i cierpliowsci a noz sie uda.
 
Moze to glupio zabrzmi ale mysle czy nie warto by wklepywac w pomarszczona skore brzucha krem przeciwzmarszczkowy.Niewiem czy to jest dobry pomysl,ale chyba sprobowac nie zaszkodzi.Co o tym myslicie ?
 
Mysle ze krem przeciwzmarszczkowy moze nie podzialac ze wzgledu na to ze jest to krem przeciwzmarszczkowy ktory zapobiega ich powstawaniu:( a po za tym bylo by to chyba dosc kosztowne bo takie kremy sa dosc drogie:( niestety. Ja sama probowalam ,,pilingu" wiec skory nie poprawilo ale troche ja wygladzilo no i smaruje brzuch oliwka dla dzieci.
 
Niestety na wiszący brzuch czyli tak naprawdę "skórzany worek" z masą tłuszczu nie pomogą żadne kosmetyki:) Mój jest jeszcze do zaakceptowania przez samą siebie, ale tez rewelacji nie ma:( ale koleżanka miała naprawdę koszmarny pomarszczony i otłuszczony brzuch była zrozpaczona i ja wiedziałam, że nie pomogę jej biadoląc razem z nią. Skontaktowałam się z chirurgiem plastycznym, a mianowicie dr Witwickim i po wstępnej rozmowie okazało się, że jest zabieg, który wyciągnie z dołka moją koleżankę. Warto radzić się w takich sprawach specjalistów:) Teraz jest zadowolona i w pełni akceptuje swój brzuch.
 
reklama
Z tym kremem to chyba lekka przesada...
Od początku ja stosowałam na brzuch taki specjalny krem który używa się podczas ciąży i 3 miesiące po....
Był on w cenie gdzieś od 20zł , ale efekt po nim jest naprawde dobry... A rozstępów mam po nim aż dwa takie malutkie koło pępka... Ja bym spróbowała czegoś w tym stylu:tak:
 
Do góry